Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok helyes, értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok helyes, értelmes srácokat Budapesten?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki, és te is intelligens vagy, akkor bárhol
2012. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez a bárhol elég tág fogalom:D Úgy értem, hogy van valami konkrét hely, ahová járnak?
2012. márc. 17. 17:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Pl. egyetemen. De én is helyes, értelems srác vagyok, és nem járok sehová. :)
2012. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor elmegyek az egyetemre. Lehet beengednének a Wc-re, és addig összefutnék valakivel...:/
2012. márc. 17. 18:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Tedd lejjebb a mércét... Érdekes, hogy nekem még csak akkor volt nőm amikor megvillantottam apám valamelyik sportkocsijának kulcsát. Na ÉN hogy találjak értelmes nőt na?!
2012. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Helyes es ertelmes? Olyan nem sok van, tul magasak az igenyeid.
2012. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát én holnap megyek fel pest cityre, délután érkezem a Nyugatiba :$:DDDDDDD
2012. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Lehet beengednének a Wc-re"


Látszik, hogy rém fiatal vagy, ha azt hiszed, hogy az egyetemen őrök állnak, vagy portások, akik azt nézik, hogy mit keresel ott.


Az egyetem TELJESEN nyilvános. Nyitva a kapu, az megy be aki akar. Az előadások is nyilvánosak, csak a szemináriumok és a gyakorlatok nem.


Simán csak be kell menni, mintha ott lenne dolgod, faarc, stb.

2012. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mint helyes és értelmes srác, nekem fontos, hogy a lány, akivel együtt vagyok ne csak wc-re járjon be az egyetemre.
2012. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, mivel még gimibe járok, így még nem túl sok ismeretségem volt eddig az egyetemekkel. Így csak abból tudok kiindulni, hogy a gimiben vannak portások akik nem engednek be mindenféle jött-mentett. Amúgy igen, rém fiatal vagyok még.:)
2012. márc. 17. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!