Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a pasi zavarba jon amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi zavarba jon amikor beszelunk, akkor azt jelenti, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Baratsagos volt, es mosolygott is, csak ugy tunt, mint aki zavarban volt es elfelejtette visszaadni a bank kartyamat, aztan ezen viccelodott. Es ez mar maskor is elofordult. Tobb jel is arra utal, hogy talan tetszem neki, csak kis megerositest varnek. Elsosorban fiuktol.
2012. márc. 18. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy zavarban van.

Valószínűleg azért, mert szép nő vagy. Hogy emiatt miért van zavarban azt már nem tudom levezetni neked.

Tetszel neki mondjuk, de ez nem jelenti azt, hogy lesz is belőle valami.

2012. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

en pl mindenkivel baratsagos es mosolygos vagyok, mert miert ne amig nem artott nekem?:D

es zavarba jovok, de nem feltetlen.

2012. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem jelenti azt, hogy lesz belole valami, csak, ha tudom, hogy valoszinuleg tenyleg tetszem neki, es nem csak azt latom, amit latni szeretnek, akkor batrabban merek beszelgetest kezdemenyezni.
2012. márc. 18. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor mire vársz?
2012. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet van barátnője. Akkor hiába tetszel neki pl.
2012. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"elfelejtette visszaadni a bank kartyamat"... "Ez mar maskor is elofordult."

Szerintem a bankkártyádat akarja:D

Amúgy valószínűleg igen, tetszel neki:)

2012. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!