Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi akivel minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam2008 kérdése:

Van egy pasi akivel minden nap beszelunk telefonon de nem nagyon akar velem talalkozni, de nem mondja hogy miert. Pedig telefonon es sms-ben jol eldumcsizunk. Milyen csabitasi trukkok vannak telefonon keresztul?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet csúnya, idős, büdös, betegsége van.

Egyébként legyél aranyos kislány mikor kéred tudod azok akik odaszaladnak az apjukhoz "Hogy légyszi apuci" de ne az idegesítő fajtából mert könnyen átfordul abba.

2011. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem idos, nem budos, nincs betegsege. egyszer talalkoztunk mar de csak 5 percre. nekem nagyon tetszik.

mit csinaljak?

2011. ápr. 1. 12:45
 3/7 anonim válasza:
hat az esetben ha a fiu felenkebb tipusu akkor neked kene kezdemenyezned ha telleg szeretned magad melle a fiut....en pl fiu vagyok es nekem is volt mar reszem ijesmiben hogy egyszeruen nem ereztem magam elegsegesnek a lany melle igyhat nem probalkoztam csak neha chateltunk sms meg telefon....aztan meg o tette azt a lepest amikor kihivott 1et setalni.....azota is egyutt vagyunk(1 eve es 4 honapja)
2011. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak tudod o is elvalt es en is. nem vagyunk mar tinedzserek. nem tudom hogy mit akar. azt mondja tetszem neki. kulon varosban lakunk. na mit szolsz?
2011. ápr. 1. 13:11
 5/7 anonim válasza:
hat erre csak annyit tudok mondani hogy nem a kor szamit es a pasi lehet meg mindig pont olyan felelnk mind amien volt...vegulis ezt csak te tudhatod....de amugy mellekesen ha te is vonzodsz hozza es o is hozzad egyszer valameiketeknek ugyis lepnie kell. attol hogy mar nem vagytok tinik meg ugyanugy tonkremehet az egesz....sok sikert:)
2011. ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
osszeszedtem magam es rakerdeztem hogy mit akar, de nem valaszolt konkret dolgot, szerintem o sem tudja mit akar vagy van valami problemaja es nem akarja elmondani. de megszakitani sem akarja velem a kapcsolatot. varjak meg? nekem nagyon tetszik!
2011. ápr. 2. 08:49
 7/7 anonim válasza:
hat oszinten nem tudom...en annyit cselekednek hogy konkretan leulni megbeszelni a dolgokat mert ugye igy nem mehet a vegtelensegig......
2011. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!