Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezésről véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezésről véleményeket kérek elsősorban fiúktól?

Figyelt kérdés

van egy srác aki tetszik..szokásos duma.. :) ti mit gondoltok arról ha egy teljesen ismeretlen lány bejelöl egy közösségi oldalon?

általában ti kezdeményeztek, vagy örültök ha a lány teszi?


2012. márc. 18. 19:59
 1/7 A kérdező kommentje:
légyszíves kort is írjatok. :D
2012. márc. 18. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
kort
2012. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mire is mennétek a közösségi oldalak nélkül.
2012. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha bejelöl egy lány ,én örünék neki ha kezdeményezne mert akkor tudnám ,hogy mit akar,szóval ismerkedni

20F

2012. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 év mulva meg már a sims lesz a családi élet vagy mi?

menj oda személyesen ha akarsz valamit, de az a fészbuk arról szól hogy kinek mennyi ismerőse van és csak úgy jelölgetnek össze vissza, ezért tartom jobbnak ha szemtől szembe mondod amit akarsz és akkor legalább látod a reakcióit is.

lehet hogy azt írja neked fb-n hogy szeret, közben meg a monitor előtt szakad a röhögéstől a barátnőjével hogy mit csinálnak veled, de ha látod akkor legalább észreveheted ha csak játszik veled. a fészbukot ne keverd bele az életedbe, sokkal jobb nélküle. én 16 évesen csak annyira használom hogy néha beszélek 1-2 haverral vagy megnézem az osztályom csoportját hogy mik az események és ennyi.

2012. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha engem bejelöl egy lány, akkor megkérdezem, hogy honnét ismerjük egymást. Ha minden jó megy, akkor egy-két napom belül találkozunk.

Általában én kezdeményezek, de örülök, ha egy fiatal és csinos lány engem akar. :-)


De a válaszom semmit sem ér, mert lehet, hogy a kiszemelted egy hétig azon fog agyalni, hogy visszaigazoljon-e. Aztán várni fogja, hogy ráírj.

2012. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelöld be nyugodtan, de a következő lépés az övé legyen! Hadd legyen ő a férfi. Esetleg ráírhatsz, hogy "szia beszélgetünk". Mert például én simán azt hihetném, hogy egy volt iskolatársam akire nem emlékszem, vagy csak egy ismerős gyűjtögető idióta, akiknél nyilván ciki lenne kezdeményezni. De a következő lépés az övé kell, hogy legyen, és ne higgye azt, hogy két szóval megkaphat.
2012. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!