Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más nagyvárosokban is ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nagyvárosokban is ennyire zárkózottak, elutasítóak a lányok az utcán, bevásárlóközpontban, buszmegállóban való ismerkedéstől vagy Debrecenben lehet ezt tapasztalni?

Figyelt kérdés

2012. márc. 18. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
nem helyfüggő szerintem. ha jól adod elő magad, bárhol leszólíthatod a lányokat. lehet, hogy azért mert db-ben vagy egy nagyobb városban jobban rohannak az emberek, de mérvadó sztem.
2012. márc. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. 1, nem azért megyek ki az utcára, hogy ismerkedjek hanem mert dolgom van. És zavar, hogy a fiúk elvárják, hogy mindenki legyen kapható aki az utcára kiteszi a lábát és utána még ők vannak megsértődve. Miért van az, hogy nektek jogotok van odamenni bárkihez, de a lánynak nincs hozzá joga, hogy zavarja? Szerintem ez illetlenség, idegenként odamenni másokhoz. 2, ismeretlenekkel sosem fogok párkapcsolatot (másmilyenre meg ne is gondoljon...) úgyhogy felesleges próbálkozni. Nekem ahhoz ismernek kell valakit, hogy szeressem, és aki úgy kezdi rögtön, hogy bejövök neki azzal már nem lehet felhőtlenül, spontán ismerkedni, az már csak a válaszra vár, hogy igen vagy nem.
2012. márc. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Arról már nem is beszélve, hogy bárki lehetsz. Meg a csaj is. Akár valami őrült elmebeteg is. Bocsi, de ki tudja manapság?
2012. márc. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ma 01:09


én sosem kérdezem, hogy bejövök-e neki -.-


valamit félreértettél, egyébként én sem véletlenül így ismerkedem, máshogy nem igazán tudok sajnos, szerencsére vannak azért, akiknek ez bejön bár a többség tényleg elég zárkózott sajnos

2012. márc. 19. 01:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó persze, de biztos nem úgy mész oda, hogy új legjobb barátot keresel. Tehát lehet tudni, hogy mit szeretnél akkor is, ha nem mondod. És akkor már ott is az elvárás, a spontaneitásnak annyi.
2012. márc. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

01:09-el egyetértek teljes mértékben.

23/N

2012. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, Barcelonában nem azok. Debrecen pedig kisváros...
2012. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazából sok csaj mondja, hogy nekik ez nem jönne be, de ha nem vagy ronda, és képes vagy természetesen, normálisan előadni magad, akkor a legtöbb nem fog egyből elküldeni. Gyönyörű és értékes nőket ismertem már meg így.
2012. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Persze, itt előadjátok a keményet, de közben szapuljátok is a férfiakat, fiúkat a gyávaságuk miatt.Azért valahol nekik is el kell kezdeniük, nem?
2012. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem szapulom őket, igazából nem érdekelnek. :) Nem akörül forog az életem, nem az az egyetlen célom hogy legyen egy barátom. Ha van, van ha nem akkor nem. Engem aztán az sem érdekel, ha 2012 legszexisebb férfija gurul elém 20 millás kocsival az utcán. Úgyhogy ne általánosíts.
2012. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!