Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Fél éve kerülgetjük egymást és csak nem történik semmi, hiába próbálom "bátorítani". Én vagyok a lány és arra gondoltam, hogy ráírok.De közben arra is gondolok, hogy lehet, hogy talán holnap lesz valami. Igaz, egy kapcsolat két félen múlik. Nem attól, hogy ki kezdeményez. Mert egy kapcsolatot építeni kell. Lehet, hogy nehezen nyílik meg és ezért nem mer hozzám szólni. Ha meg csak szórakozik, akkor az írásán látszódni fog. Mit írjak neki? Vagy várjak? Már szemezés is volt. 1x odamentem hozzá, de ő csak közelemben vagy és a "szia"-n kívül mást nem tud mondani. Ha volt már valaki ilyen helyzetben, szívesen venném ha megosztaná velem.

Köszönöm

19L


2012. márc. 19. 00:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy ő többet akar? Abból amit leírtál, ez nem derült ki számomra.


Hacsak nem extrém módon félénk, akkor lépni fog. Az sem ciki, ha te sürgeted meg az eseményeket. Lehet úgy is kezdeményezni, hogy azt hiszi: ő kezdeményezett :)))


20/L

2012. márc. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!