Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nincs pénzem, akkor esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs pénzem, akkor esélyem sincs a csajoknál?

Figyelt kérdés
Tényleg csak a pénz kell nekik?
2012. márc. 20. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elég kevés az esélyed így barátom...
2012. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, jobban teszed, ha nem próbálsz meg lányhoz közeledni. Az ő érdekükben is.
2012. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem tudod, elvinni, ide-oda nem hogy még meg is hívd, őket, szóval igen pénz az kell, de azért vannak sokan, akiknek nem számít annyira, de azért megnéznék egy olyan nőt is aki nem igényli, hogy elmenjenek moziz, pizzázni, valamit meginni, fagyizni és stb:)
2012. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az kell nekik, de hátha. Persze semmivel nem értem el sikert eddig. :S
2012. márc. 20. 14:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy azért néznek le, mert nem születtem gazdagnak. Az, hogy rendes az ember velük már semmit sem ér.
2012. márc. 20. 14:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs!
2012. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy nincs pénzed? Szegény vagy vagy átlagosan élsz, de nem vagy gazdag?


Én pl csajként nem a pénzre utazom, viszont jó, ha a barátom meg tud hívni egy sütire vagy valamire, esetleg kajálni. Igaz én nem tudom elviselni, hogy mindent a fiú fizessen, pl van, hogy én hívom meg őt, esetleg felesben fizetünk úgy hogy ő kifizeti én meg előtte v utána odaadom neki a részem.

Nem kell hogy kőgazdag legyél, csak ki lehessen mozdulni veled a 4 fal közül.

2012. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De csak a kőgazdagokra bunknak a jó csajok. Mert jó csajokat szeretnék! Nem a csúnyabarátnőt, hgoy aztán mondják rám, hogy "milyen szépek együtt"! Annak gondolom jó lennék.
2012. márc. 20. 14:27
 9/12 anonim ***** válasza:
hát ha így indulsz neki akkor meg is érdemled hogy ne foglalkozanak vweled a lányok. az a baj hogy az a bajod hogy lenéznek a lányok, de közben te is lenézed őket. a neked csúnya lánynak ugyan olyan érzés ha ne mfoglalkozol vele mert csúnya, mint ha veled nem foglalkoznak mert nincs pénzed.
2012. márc. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igaz, ha így mész neki akkor az már régen rossz. Barátom, ez a "hiedelem", hogy pénz kell nekik az anyámasszony katonája férfiak szlogenje, hogy ezzel megnyugtassák magukat. Nem azt mondom, hogy nincsenek ilyen lányok, mert sajnos vannak, de ne általánosítsunk.


A lényeg a szöveg, a kinézet, és az hogy ne légy büdös.

Kinézet, jól öltözött és nem büdös.

Szöveg, spontán legyen és tényleg bármiről beszélhetsz ami csak eszedbe jut.

2012. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!