Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nagyon bizonytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon bizonytalan vagyok! Nem tudom eldönteni, milyen esélyem lehet a csajoknál kinézet alapján?

Figyelt kérdés

Humoros vagyok,kicsit komoly,vannak céljaim,amikért nagyon komolyan ragaszkodom és küzdök,nem iszok,nem cigizek,heti 3x sportolok,szeretek másoknak örömet okozni,gondtalanul éllni,spontanitás az élen :)

16/F 186cm magasság

ezlennék én,szerény személyemben (ha valaki felismer az csak halucináció lehet)

[link]


2011. jún. 21. 20:06
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
kicsit vékonyka vagy, és kisfiús arcod van, de egyébként rendben vagy nálam :) 16L
2011. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

köszi :)

egyébként ez még régebbi kép,kicsit erősödtem izomilag azért :P

1éve gyúrok kb

2011. jún. 21. 20:09
 3/52 anonim ***** válasza:
első vagyok, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy az arcod majd még sokat fog változni, főleg ebben a korban. mosolyogj sokat ha csajozol, jól áll neked :)
2011. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
hát nekem nem jössz be. túl fiatal vagy... és olyan kisfiús arcod van. de ez csak az én véleményem :D
2011. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
csak nem kézilabdázol? :D
2011. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
annyira műanyag vagy:D lazulj már el jobban 1 képen :p amúgy nem lesz gáz de változtasss... 16/l
2011. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:

Nem nézel ki oylan magasnak a képen mint ahogyan leírtad, az arcod tényleg kisfiús de lehet hogy ezt azért gondolom így mert én már 20 éves vagyok és máshogy látom a 16 éveseket, vagyis hogy nem nekem valóak. De a korod béliek között nem hiszem hogy bármi baj lenne veled sztem attól még hogy kisfiús az arcod nem vagy csúnya és igaza van itt az egyik előttem szólónak hogy az arcod mégcsak most fog igazán megváltozni.

20/L

2011. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
A hajad nekem nem tetszik, de aranyos arcod van =) Lesz sikered a lányoknál, csak tanuld meg lazán venni a dolgokat.
2011. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
90%
Huhh.... ha az én pasim így nézne ki... nagyon jól nézel ki!! Belédszerettem pusszantás!!! <3 (L)
2011. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Jaj köszi mindenkinek :)

Szerintetek akkor milyen frizura állna jól nekem ez helyett?:D

a kisfiús dolgot jó hogy felhoztátok,mert sokan pedig azt mondják,hogy jóval idősebbnek nézek ki

2011. jún. 21. 20:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!