Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon megkedveltem. (nagyon is). Pedig még csak neten beszéltünk és találkozni szeretne velem. De nagyon félek és nem tudom mitcsináljak. :/ Van valami tippetek? :/

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
kedveled,találkozni akar veled? Mi probléma..ne sz@rozz szedd fel..
2012. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
messze laktok egymástól? van barátja ?
2012. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szeretnél,akkor nem találkozol vele.
2012. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szeretnék vele talizni nagyon csak lehet félek az elutasítástól v nem tudom. :// Nem nincs barátja és elég közel lakik.
2012. márc. 20. 22:17
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ne legyél beszari mert örökre ezen az oldalon fogod sz-opni a f@szt és itt fogsz rinyálni!


szóval talpra magyar! :)

2012. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beszari volt már több barátnőm de most úgy érzem h ez más és félek h csalódni fog ha talizunk :/ :(
2012. márc. 20. 22:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

mért becsülöd ennyire le magad ? legrosszabb esetben ha elutasit akkor megtudod.. hogy nem szeretné ezt a talit.

a későbbiek során bármi kialakulhat. egy kisérletet megér!:)

csak önmagadat add !:)

2012. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. márc. 20. 22:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
jah. A legjobb tippem az hogyha elmondod neki hogy mennyire felsz tole, mennyire kivanod ot es hogy osszezavar a szepsegevel. :P Ha oszinte leszel, es ha a lany megerto es kedves, akkor nagyon jol fog elsulni. Egy oszinte, meresz sracnak fog latni aki felvallalja a felelmeit is es akinek igazan tetszik o mint lany. :) ha nem igy fogja ertelmezni akkor felszines sajnos es ketlem hogy olyan "szep" mint aminek TE HISZED. :)))
2012. márc. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félned!!!elvégre ha kedvelitek egymást akkor senki sem fog csalódni...közel laktok egymáshoz , kedvelitek egymást, találkozni akar...mi kell még...rosszul nem sülhet el..úgyhogy hajrá,találkozz vele :)
2012. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!