Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem játszik szerepet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem játszik szerepet a nőknél az a pasi, akire ha először ránéznek kb 2 mp-re a lanyok, és ha nem jon be nekik a pofika, tehát ha nem hasonlít pl egy kevin costnerre az illető, akkor mar leírják mint pasit?

Figyelt kérdés
Uta mar nem is hajlandóak vele ismerkedni, akar jól öltözik, akar magas beosztású, akar csaladcentrikus az illető, akkor sem. Velem ki ásatást a termesztett és nem nézek ki jól, de akkor mar miért kel szívni egy egész életre és miért nem találhatók meg a boldogságot én is , mint a jovagasu pasik?
2012. márc. 21. 12:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
akkor Ipad 3 at sem veszek...:D (nem mintha lenne rá pénzem),amúgy a csajozás első szabálya hogy légy jó képű, mert ugye azzal a szóba sem állnak a lányok aki nem néz ki jól, így kb semmi esélyed sincs, hogy esetleg megtudja, milyen normális pali vagy, esetleg intelligens, és stb... azt tudám javasolni, hogy próbálj meg neten ismerkedni, ott első sorban a duma kell, meg a jó humor, és másodlagos a kinézet, egy jól beállított fotót meg mindenkiről lehet csinálni, és így lehet könnyebb lenne, egy csajt megpuhítani... fene tudja
2012. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ez a jóképű duma annyira baromság.

Teljesen szubjektív kinek mi tetszik, egyik haverom például a tipikusan általános "helyesgyerek", mégsem kedvelik annyira a lányok, mert sajnos nincs humora, merev.

Engem mindig érdekes arcúnak tituáltak-jó nagy orrom van, nincsen állam-hát nem vagyok egy tömör-gyönyör. Mégis van barátnőm (volt is jó pár).

2012. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem, hogy mindenkinek mas a helyes. Majdnem az összes mai lánynak az ilyen szőke kakastarejos, fehér torna súlya, energia farmeros, rózsaszín pólós, Sue fejű babaarcu pasik kellenek. Majdnem mindnek ez tetszik. Ha relatív akkor én aki nem így néz ki, az miért nem kell senkinek?
2012. márc. 21. 13:16
 14/20 anonim ***** válasza:
pedig nem az hidd el... belépő ahhoz, hogy csajozz, az már más kérdés, hogy egy balf*asz és nem kell senkinek mert buta, nem vicces, stb stb. Neked valszeg jó a dumád, van humorod és magabiztos vagy azért van nőd:)még ha ahogy írtad még a fejed is érdekes:D
2012. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Fehér torna Csukás. Az a baj az ipaddel, hogy ha leírom egy szót, akkor átok ti olyanra amire ő gondol. Pl badarsagbol kihozta a boldogság szót. Ezert nem lehet vele helyesen írni.
2012. márc. 21. 13:17
 16/20 anonim ***** válasza:
rossz lányoknál keresgélsz, menj el egy Kiscsillag, koncertre, vagy egy alternatív zenésre, esetleg rock koncertre tuti nem azok a pasik lesznek a nyerők akiket te leírtál...:D
2012. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De nem a szép la sokra startolok, hanem akik kevés pasinak tetszenek, azokra. Megis majdnem az osszesnek. Ez az igenye egy pasival kapcsolatban. Próbálok vicces lenni, de átneznek rajtam. Azt nem ertem, hogy régen annyi ronda pasinak volt csaja és régi öregek közül szinte mind mind meghazasodott, akkor ok hogy csináltak. Pedig rondak voltak.
2012. márc. 21. 13:22
 18/20 anonim ***** válasza:

"Majdnem az összes mai lánynak az ilyen szőke kakastarejos, fehér torna súlya, energia farmeros, rózsaszín pólós, Sue fejű babaarcu pasik kellenek. Majdnem mindnek ez tetszik."

Hát nekem max a gyomrom rándul össze az ilyentől, úgy, hogy tényleg rossz helyen keresgélsz. Mellesleg a "majdnem" nem egyenlő a "mind"-del.

2012. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Amúgy neked tetszenek azok a lányok akikhez odamész?
2012. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az élet igazságtalan.Törődj bele.
2012. márc. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!