Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Hogyan hívjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan hívjam el szerintetek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Adott egy igen félénk lány, akivel már kétszer randiztam. Szeretném elhívni harmadszor is, de nem tudom milyen "csatornán" és hogy mit írjak neki.

Chaten nem szeret írogatni, én telefonálni nem szeretek. Esetleg sms? Milyen szöveget ajánlotok, hogy ne tűnjön nyomulásnak?


2012. márc. 21. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, oké, hogy nem szeretsz telefonálni, de én mégis felhívnám, ezzel meg is mutatod mennyire fontos számodra.
2012. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
írd meg neki, hogy szeretnéd látni, és hogy mennyire tetszik neked. erre biztosan fog reagálni.
2012. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat, jöhetnek még! ;) Kiegészítő kérdés: szerintetek nyomulás, ha egy héten kétszer ráírok valakire? Mondjuk hétfőn és pénteken.
2012. márc. 21. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy nyomulás. Ha kell neked a csaj, akkor az a minimum, h heti kétszer ráírsz.:D Amúgy sms jó ötlet, írd meg neki, hogy élvezted az előző randikat, és szeretnéd látni újra. Vagy ilyesmit:) legyen benne egy kis bók, és akkor mosolyogva fogja olvasni!
2012. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor sms-t írjak. És kb. milyen szöveggel?
2012. márc. 22. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!