Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez a lány akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a lány akar tőlem valamit? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Mindig együtt megyünk órákra, ha ő később jön mellém ül. Gyakran jön át itthon is beszélgetni. Nincs barátja se neki se nekem. Szerintetek?
2012. márc. 13. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Csókold meg, megtudod.
2012. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Nincs barátja se neki se nekem. Szerintetek?"


szóval neki sincs pasija, és neked sincs pasid. cool

2012. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A galambfélék (Columbidae), vagy közismert nevükön galambok, a madarak osztályának galambalakúak (Columbiformes) rendjébe tartozó család. 42 nem és 313 faj tartozik a családba.


Többnyire tipikusan búgó hangúak, termetük a rigótól a lúdnagyságig terjed. Erdőben, részben sziklás vagy a szárazföldi területen élő, ügyesen repülő madarak. A galambalakúak monogám módon élnek, a hímek ugyanúgy költenek, mint a nőstények. Egy-két fiókájuk fészeklakó, a szülők túrószerű begytejjel táplálják őket.

2012. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
12:28 : Oh azt hittem nem kell mindent kirészletezni... :/
2012. márc. 13. 12:30
 5/9 A kérdező kommentje:
12:30 : Ez hogy jön ide?
2012. márc. 13. 12:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tőle kérdezd meg. Mondjuk indíts egy: suli után eljössz velem fagyizni? ( sütizni, moziba, kólázni, stb...)

Ha a válasz igen akkor valószínű többet is szeretne mint az órán melléd ülni. :)

2012. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
12:44 : Nem szeretném ha elromlana a kettőnk közti baráti viszony, mert amúgy nagyon kedves.
2012. márc. 13. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg kerüld meg. Talán nem túl korrekt de hatásos lehet: kérd meg egy barátodat, hogy óvatosan faggassa ki.
2012. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na, hogy áll a dolog? Léptél már valamit?
2012. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!