Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk! Ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ezen az oldalon hányan próbálkoztok már jó ideje barátnőt/barátot találni, de mindeddig hiába? Mi az ok, amiért nem sikerül megtalálni a párotokat? Korotok és nemetek is írjátok oda!

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

hm...még sosem gondoltam arra h itt keressek nőt! itt is ugyanúgy hazudnak mint mindenhol máshol...


talán van 1-2 kívétel, aki igazat mond főleg azok akik senkinek sem kellenek


óó igen most lepontoznak!

2012. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező úgy értette, hogy az oldalt látogatók közül.
2012. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
tudom hogyan értette!
2012. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen az oldal látogatóira értettem, nem konkrétan ezen az oldalon! :D
2012. márc. 21. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem már próbáltak kipecázni, de nekem nem tetszik a neten keresztüli kapcsolat létesítése ;)
2012. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én randizgatok egy csajjal innen.

20/F

2012. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Félreértettem. Hát két éve hiába töröm magam :(
2012. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én meg nagyon szerethetnék vagyok már, csak nincs kit és engem sem szerethet így viszont egy lány sem.


Sok lánynak bejöttem már, de jelenleg nincs pénzem hogy ország másik végébe utazgassak, távkapcsolatot nem is szeretnék egyébként sem. De azért próbálkozom továbbra is, bár egyre nehezebb.

2012. márc. 21. 21:34
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem majdnem összejött,csak sajna a távolság..:\
2012. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Itt nem próbáltam..más netes oldalon igen,de be is fejeztem,mert unom már a sok talit és azt,hogy semmi nincs..elég öbizalom romboló egyidőután:)))
2012. márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!