Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire vagytok kitartóak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok kitartóak? Meddig próbálkoztok valakinél és már az első visszautasítás után ráhagyjátok a dolgot?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

ha tudom és látom hogy van esély,akkor elég sokáig szoktam kitartani,ha már látom hogy nem nagyon van esély és nagyon vonakodik és semmi esély,akkor nem foglalkozom vele.de ha egy kis halvány remény sugár van még akkor elég okáig kiszoktam tartani.


26/F

2012. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem az első vissza utasítás után nem hagyom rá a dolgot.másodikra sem,mert valakinek több idő kell és neki is kell hagyni átgondolni a dolgokat hogy letudja szűrni hogy mi a helyzet.
2012. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hagyom a dolgot, ha egyszer nemet mondott. Bennem is van férfiúi büszkeség, meg nő még mindig több van, mint férfi! :D Egyébként volt, h újra próbálkoztam ugyanannál később, ugyanúgy nem kellettem neki szóval ennyi.
2012. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én hagyom. A lányoknak csak a külső számít, így ha elsőre nem tetszem vkinek, akkor később se fogok.
2012. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

fiu vagyok de amit az utolso irt azt annyira nehéz elhinni

nem lenne pontosabb ha ugy fogalmaznánk inkább h más az izlése mert ez sztem nálunk is igy van

2012. febr. 25. 10:10
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 09:53


hülyeség!sok lány számolt be arról hogy olyan fiúval jött össze aki elsőre nem tetszett neki de a személyisége megfogta valamiért és később már jobban tetszett neki.

2012. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10:55 Ilyenek viszont csak itt a gyk-n léteznek ;)
2012. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy után sosem adom fel, vannak csajok akik élvezik azt a bizonyos elérhetetlenséget. Egyébként 3-4 próbáig megyek el, utána elteszem talonba pár hónapra, majd ismét próba, de ekkor már csak 1, max 2 alkalommal, ha végig offol, akkor halott ügy.


21/F

2012. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet látni hogy bejössz e a másiknak vagy sem. testbeszéd, viselkedés mindent elárul. ha bejössz akkor alakulni fognak a dolgok, ha nem akkor meg minek erőltetni..
2012. febr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért adhatnál magadnak még egy lehetőséget.
2012. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!