Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Msn-en összeismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Msn-en összeismerkedtem egy lánnyal és elég jól "összemelegedtünk". Az első találkozásnál mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem tom hogy elvárja-e h rögtön lesmároljam...elméletileg már járunk de azt például nem tudom h szűz-e. ezt megkérdezhetem msn-en? mert én nem vagyok az és hogyha őse az nem gond de ha mégis akkor lehet h megijed... nem?
2009. jún. 13. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

szerintem az első randin ne rohand le rögtön-mármint ne smárold le egyből. Kicsit beszélgessetek először,fogd meg a kezét meg ilyesmi,aztán ha a randi közepén-végén úgy látod,hogy ő is szeretné,meglehet az első csók is.

Azt,hogy szűz-e ne kérdezd meg egyből,mert olyan lenne,mintha csak a szexre hajtanál. Ha valamikor olyasmi témánál lesztek,szóba hozhatod,de ne ez legyen az első és legfontosabb kérdés. amúgy szerintem nem ijed meg attól,hogyha te nem vagy szűz ő pedig igen.

2009. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Jártok, de még nem találkoztatok?

Hmm...Jó kapcsolat :S.

A randin szerintem viselkedj természetesen, ne játszd meg magad, normális legyél...Kérdezősködj a lánytól meg ilyesmik. Mint amikor az emberek beszélgetnek egy randin. Aztán a végén ha jól alakul a randi és mindkettőtök élvezte és folytatni akarjátok ezt a "kapcsolatot" megcsókolhatod sztem. De ha nem akkor sem dől össze a világ :/.

2009. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
71%

Miért? szerintem nincs semmi rossz abba hogy járnak de még nem találkoztak....énis így voltam a barátommal..és még azóta is egyutt vagyunk hála a jó égnek..

Kérdező: szerintem légy nyugodt,önmagad ne játszd meg magad soha .. beszélgessetek egy jót..nevetgéljetek..esetleg mondj neki vicceket ( ha nem szőke:D) és az előző válaszoló ahogy mondta ha ő is és te is úgy érzitek akkor a randi vége felé csattanjon el az a csók :)!

Sok szerencsét nektek !!!

2009. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem jó msnen ismerkedni:D ha nem vagy vmi nagy dumás. mert élőben találkoztok és akkor lehet, hogy nincs téma.. ezért jó élőben ismerkedni :)
2010. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!