Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lendíthetném be a beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lendíthetném be a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Nemrég átszálláskor láttam egy szép lányt a pályudvaron. Megkérdeztem, tőle, hogy a busz amire vár megáll-e az adott városban. Normálisan válaszolt, szimpatikus volt, megtetszett. Megkerestem Facebookon és ráírtam. Beszélgettünk. Nagyon tájékozott, művelt lány: sokat beszélgettünk festőkről, irodalomról, filmekről stb, de úgy érzem ez nem eléggé személyes. Kérdezgettem róla is, de valahogy nem "folyik" annyira a párbeszéd, inkább ilyen párszavas visszaválaszolgatás, és nem tudom, hogy lehetne elindítani, hogy gördülékenyebben menjen. Gondoltam arra is, hogy azért ilyen mert nem érdeklem, de ő is rám szokott írni, érdeklődik, hogy hogy vagyok stb, szóval ez kilőve. 2 hete "ismerjük" egymást. El szeretném hívni randira, de félek a kínos csendektől, nem tudom miről beszélgethetnénk, ami nem olyan "sznobos" mint a fentebb említett témák, hanem ami lazább, amiből tényleg jobban megismerhetjük a másikat. Ja, és nem volt neki még barátja, lehet ezért ilyen velem? "Fél" a fiúktól?

Ötletek?

21F 21L


2012. márc. 22. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen csak azért tartózkodóbb Veled mert még nem volt hasonló szituációba. Próbálj meg vele a családjáról, élményeiről, barátairól beszélgetni. Érezze azt, hogy érdekel Téged.Hívd el nyugodtan randizni, de semmiképp se moziba például ,mert ott megint csak nincs lehetőségetek beszélgetni, inkább egy olyan helyre ahol beszélgethettek (pl. kávézó, teázó stb.). De nyugodj meg, tuti bejössz Neki, már nagy baj nem lehet :)
2012. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!