Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókolózáskor mi tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózáskor mi tetszene nektek, fiúk?

Figyelt kérdés
Barátommal csókolóztam múltnap, még csak kb. 2 hete vagyunk együtt. Simogatott ruhán keresztül, és közben picit megálltunk a csókolózásban. (akkor már elég hosszú ideje csókolóztunk) És kicsit olyan volt, mint ha azt szerette volna, h. akkor most én kezdeményezzek, mert ő simogatott közben, aztán megcsókoltam, meg az ajkait puszilgattam. Eléggé tapasztalatlan vagyok még, nem tudom, h. mi az, ami tetszene neki ilyenkor. Pusziljam meg a nyakát, v. (persze csak óvatosan) harapdáljam az ajkait?
2012. márc. 23. 11:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Lányok is írhatnak, h. ők mit csinálnak/csinálnának?
2012. márc. 23. 12:11
 2/15 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszi.
2012. márc. 23. 12:59
 3/15 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy ne támadd le hirtelen csak szép lassan és ha csókolózol akkor nem a nyakát puszilgatod hanem az ajkát de a második ötlet nem rossz nekem bejönne ;D
2012. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, h. a nyakpuszilgatás nem csókolózás. Csak gondoltam hátha az is tetszene neki, aztán utána folytatnám a csókot.
2012. márc. 23. 14:54
 5/15 A kérdező kommentje:
Vagy az is eszembe jutott, h. nem a fogaimmal "harapdálnám" az ajkait, hanem az ajkaimmal. Persze az nem harapdálás, de nem is puszi, csak úgy az ajkaim közé venném az ő ajkát.
2012. márc. 23. 14:57
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon jó ötleteid vannak! :D LEGYEN ÖNBIZALMAD!!!
2012. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ezek szerintem állatira bejönnek a fiúknak (legalább is nekem nagyon)
2012. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is kérhetek egy kis segítséget tőled?? : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__27909..
2012. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Markolj a seggébe!

Az én pasim imádja ha az csinálom csók közben!

2012. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Spontaneitás, olyan dolog amire nem számítok. Nálam minden belefér épeszű határokon belül.
2012. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!