Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit tennétek akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit tennétek akkor, ha nagyon tetszene egy csaj és a harmadik randin kiderülne, hogy kukacos a csaj? (Magyarul shemale az illető. )

Figyelt kérdés
Megtörtént az eset, bár nem velem, hanem egy ismerősömmel. Nagyon bejött neki a csaj, randiztak, harmadik randin a csaj szűk farmerban volt és a lába között megmozdult valami. Ekkor derült ki, hogy shemale az illető. De amúgy teljesen nőies volt, szép is volt, semmi nem látszódott rajta. Ti mit reagálnátok ilyenkor?
2012. febr. 22. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azonnal otthagynám és leordítanám, hogy miért nem mondta előbb
2012. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
hát hirtelenjében az én "kukacom" biztos lelohadna.
2012. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A valóságban nekem sem lenne szükségem erre.
2012. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Spuri de nagyon gyorsan. Telszám öszetép, MSN-ről letilt, káromkodik egy nagyot és senkinek nem beszél az esetről SOHA.
2012. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom! Jó, hogy mondod, be is üzemelek egy randi telefont! Ha kiderül, hogy transzival randizom, akkor beküldöm a telefont úgy ahogy van a Will It Blend című műsorba.
2012. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hatalmas kiábrándulás lenne az ilyen minden fiúnak
2012. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Kiderülne, hogy fiúval randiztam 2-szer, azaz már a csókig is valószínűleg eljutottunk. Valószínűleg fel lennék háborodva, hogy ilyen madár voltam, hogy nem jön össze a "csaj" és hogy elpocsékoltam az időmet.
2012. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet lehánynám... :S Pedig nem vagyok az a finnyás típus, de ez kihozná belőlem a dolgot. Aztán pedig megszakítanék vele minden létező kapcsolatot.
2012. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Fuhúúú...én nagyon megismerkednék már egy ilyen illetővel de nagyon ritka dolog,na meg általában gondolom a fiúkra buknak... :S

L/20

2012. febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
#4-es+lehánynám és tökönrugnám (tünyön el a f@rka)!!!a tökönrugás kicsittúlzas.
2012. márc. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!