Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon tetszik nekem az egyik osztálytársnőm.

Figyelt kérdés
(13/F vok)Még soha nem volt barátnőm,de ő nagyon bejön nekem.Nem tom,hogy ez kölcsönös-e,de nagyon szeretném,hogy a barátnőm legyen....Sokat szoktam figyelni a suliban és amikor észreveszi,hogy figyelem mosolyog egyet aztán visszafordul (nem tudom,hogy ez mit jelent)Eléggé szégyellős vok ilyen téren. Mit lépjek?Ha meg kiderül,hogy én nem tetszem neki és próbálnák lépni akkor nekem az óriási bumm. LÁNYOK!!!:Ti mit várnátok mit tegyek?
2009. jún. 13. 21:41
 1/8 Manócska'90 ***** válasza:
100%
Ha mosolyog, amikor észreveszi, hogy figyeled, akkor vagy örül, hogy felkeltette a figyelmed és tetszel Neki vagy csak hízelgő Neki, hogy nézed. De az a legegyszerűbb, ha megkérdezed. Nincs semmi gáz abban, ha bejön Neked! Szal hajrá!
2009. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyan a lány hogy egyből szétkürtöli hogy szerelmes vagy belé és leéget akkor szerintem kérdezd meg msn-en de ha bátrabb vagy akkor szntem "élőben" is megkérdezheted
2009. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is kezdj el vele beszélgetni..:)

ha jóba vagytok, akkor ez nem lesz nehéz. de, ha nem, akkor barátkozz vele össze, vagy akár msnre is felveheted:) de sztem a mosolygás már jó jel. legalábbis magamból kiindulva..:D

2009. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszike.Csak az aggat,gogy jön a nyári szünet és nem tudok vele találkozni.14 km-re lakik
2009. jún. 13. 22:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Még adhattok tippeket
2009. jún. 13. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:

14 km nem távolság.

De előtte persze meg kellene beszélned vele. MSN?

2009. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd el sétálni...:) csak uyg barátilag:D s beszélges vele:D
2009. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele sokat. Próbálkozz, gyakorolj! Azért mondom ezt, mert őszintén nem hiszem, hogy 13 évesen bármi nagy szerelem is kisülne belőle. De gyakorolj addig is, szerezz tapasztalatot!
2009. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!