Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi időbe telik általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik általában kiheverni egy kapcsolatot nektek?

Figyelt kérdés
Természetesen szakítástól számítva!
2012. márc. 24. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó, nekem ahogy hónap volt, annyi hét kiheverni.
2012. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan szakítottunk, mi volt az oka.


Pl. ha megcsaltak két év után-ráadásul jó ismerőssel-nah, azt könnyű volt elfelejteni. Mármint az illetőt.

2012. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy komoly kapcsolatot nem lehet kiheverni. Az megmarad egy életen keresztül!
2012. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
már előtte ki volt heverve, szóval semennyibe 21
2012. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem úgy kb 4-5 hónap kell ahhoz (kb 1-1,5 éves kapcsolatoknál), hogy úgy érezzem, tényleg túl vagyok már rajta.
2012. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Shai-Hulud ***** válasza:
A lövés után meg kell tisztítani a revolvert, közben azért néha eszembe jut... :-D
2012. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Van akinek több hónap esetleg év, van akinek pár nap. Van egy ismerősöm, a barátnőjével 3 évig voltak együtt, szakítottak rá egy hetére összejött egy másik csajjal :D
2012. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Háát jókérdés amikor a Telenorral szakítottam gyorsan túl tettem magam rajt,de mikor a T-mobile-val akkor az eléggé meggyötört,de újra együtt vagyok vele.
2012. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3 napja szakítottunk, több éves kapcsolat volt. jelenleg még mindenről ő jut eszembe. Szóval nem tudom mikor leszek túl rajta :(
2012. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem akarlak elkeseríteni,de nekem a közel 3 éves kapcsolatomat a mai napig nem sikerült elfelejtenem ( 2 éve mentünk szét )

Ennek egyébként sok tényezője van,ahogy előttem is írták, egyáltalán nem mind1,hogy milyen okkal mentek szét,engem megcsaltak,így valószínű a büszkeség miatt is nehezebb túllépni rajta .. amit tudok ajánlani,hogy keress gyorsan egy barátnőt/barátot(bocsi nemnéztem,hogy fiu vagy lány vagy e ) és próbált megszeretni,bármennyire nehéznek tűnik is,most énis ezen vagyok és úgynézki,hogy kezd végre egyenesbe jönni az életem .. külföldi meló,lassan álmamim kocsija is megvan ( audi a6 ) és megismertem egy aranyos lányt .. de ami mindenképpen tartja bennem a lelket,hogy tudom ha évek múlva lesz még lehetőségem a volt barátnőmmel összejönni kegyetlenül megfogom alázni és otthagyom .. és akkor teljes lesz az életem és talán átéli a töredékét annak amennyit miatta én szenvedtem

2012. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!