Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalatok a női kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a női kezdeményezéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van itt esetleg valaki, akinél a kapcsolata elején a lány kezdeményezett? Esetleg a fiú nem tűnt olyan lelkesnek, most mégis együtt vannak? Ha van tapasztalatok légyszíves írjátok meg korral, nemmel együtt.
2012. márc. 24. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
A fiúk kezdeményeznek ha kell nekik valaki. Úgy értem, ha tényleg!!!! Még a legfélénkebb pasim is kezdeményezett. De próbálkozni lehet. HA nincs ló jó a szamár is alapon lehet összejön veled...
2012. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem értek egyet. Valószínűleg nem voltál még olyan helyzetben,mint én,de örülök ,hogy nálad kezdeményeztek:)
2012. márc. 24. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értesz egyet, mert nem tapasztaltál még eleget, én is a saját bőrömön tapasztaltam meg ezt. AKi nem kezdeményez az nem akar semmi extrát. De drukkolok, h ne legyen igazam.
2012. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát az csak a fiútól függ, meddig maradtok meg egymásnak. Én sosem kezdeményezek, mégis volt két hosszú kapcs. Szóval Nyugodtan, csak ne hagyd hogy kihasználjon.
2012. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aszomszedneni ***** válasza:

másképp el se tudom már képzelni , mert már megszoktam , hogy mindig a csajok kezdeményeznek (eddig 4szer). én nem mondanám , hogy nem voltam lelkes , inkább csak lusta , meg addig nem érdekel , hogy párkapcsolatban élek - e vagy nem , amíg nincs motiváció.


/27 F/

2012. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát,én iszonyat féltem a kapcsolat elején, ő hozta fel a témát,hogy ő már nem tud rám csak úgy szimplán barátként tekinteni,aztán 1 szórakozóhelyen ő vonszolt el,hogy nah most gyere szépen és sétálunk,és ,hát ott csókolóztunk először. Egyáltalán nem bántam,hogy ő kezdeményezett,sőt tetszett is. Már nem vagyunk együtt,elég messze lakik, nem tudtunk annyiszor találkozni,de még mindig nagyon jóba vagyunk,és pozitivan gondolunk erre az egészre vissza.


17/F

2012. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát az én kapcsolatomban én kezdeményeztem és én vagyok a lány. Most nagyon jóba vagyunk. Ilyen 2 hete voltunk sétálni és megkérdezte hogy járunk-e. És én igent mondtam. Azóta nagyon jól kijövünk egymással :)) 13/L
2013. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!