Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak kezdeményezéssel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kezdeményezéssel lehet becsajozni?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy nincs veszteni valód, meg semmi. Ez így is van, egyet kettőt még túl is élek. De a kezdeményezős dolog szerintem csak a nagy számok törvénye alapján jöhet be, sok visszautasítás pedig porig rombolná az önbizalmam.


Nem egyszerűbb csak simán nyitott szemmel járni, figyelni a jeleket. Egy visszafogott beszélgetés során ugyis kiderül, hogy lenne e nála esélyem. Ha én is bejövök neki, ugyis összemelegedünk. Meg egyre több csaj kezdeményezik szerintem. Nem csak erre szeretnék alapozni, de a rengeteg randikéregetést leszámítva szerintem van más mód is, nem?


2012. jan. 2. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon hatásos stratégia... tégy így!
2012. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha van radar nálad amivel belelátsz a fejükbe, igen, lehet kezdeményezés nélkül is csajozni. Vagy ha gazdag vagy, úgy fognak hozzádtapadni mint a legyek ;)
2012. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ismersz lányokat, nem találkozol velük eleget pl. barátok, hobbi, tanulás, munka által akkor bizony csak kezdeményezni lehet. Ha igen, akkor az is elég, ha nem görcsölsz és jófej vagy mindenkihez.
2012. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Hogy Borat szavaival fejezzem ki magam, kell egy kocsi, amiben van puncimágnes.

Mondjuk Maserati, Porsche, Ferrari, Lotus, Tesla roadster, Lamborghini, aztán felsőkategóriás Merci, BMW, Audi.

Vaaaaagy egy kétezres, turbós, becsövezett Subaru Impreza. Háháááá nekem van olyan (igaz jelenleg kicsit összertörve).

Nem vagyok egy matyóhímzés, de mikor abból szállok ki, egy-két lány beszélgetésbe elegyedik velem (sajnos tudom, hogy csak az autó miatt, ezért nem is akarok tőlük semmit). Mikor busszal vagyok (mert az autó versenycélra készült) akkor meg rám se néznek. Ez van.

2012. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
haha kedves utolsó,énis ilyen szituban vagyok. amikor a bömössel vagyok csak úgy ragadnak rám a *icsák,bezzeg amikor kihozom anyám suzukiját akkor már semmit sem észlelek,maximum csak annyit hogy röhögnek rajtam. egyébként kedves kérdező: ha igazi nő kell akkor te neked kell kezdeményezni,egy igazi nő nem kezdeményezik,aki rádugrik az könnyűvérű és hosszú távon nemjó! ha igazi kapcsolatot szeretnél akkor mindenképp te kezdeményezz,ne várd a sültgalambot a szádba!
2012. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem arról beszélek, hogy a nő kezdeményezésére várok, hanem arról, hogy én nem kezdeményezek egy ismeretlen csajnál. egy buliban elkezdünk beszélgetni és kész..., ha bejövök neki ugyis ki fog alakulni.
2012. jan. 2. 22:49
 7/10 anonim ***** válasza:
hát nem is várhatsz a sült galambra...
2012. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
érdekes, mert kb minden 2. barátnőm úgy lett, hogy ő kezdeményezett
2012. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem sült galambra várás.... van olyan is, hogy barátságból alakul ki, stb, hogy nem kezdeményez senki. pl bemutatnak egymásnak. ha én nem kezdeményezek, nem azt jelenti h a csajnak kell.
2012. jan. 7. 21:12
 10/10 anonim válasza:
Lehet szerezni úgy is barátnőt, hogy te kezdeményezel, de lehet úgy is, hogy a leányzó kezdeményez (bár ritkábban kezdeményeznek manapság a csajszik). Mikor a volt barátnőmet megismertem a buszon, akkor én kezdeményeztem nála és utána csak arra figyeltem, hogy vonzalmat tudjak benne ébreszteni. Ha ezt megtudod csinálni és az ő jeleit is veszed akkor sínen leszel :)
2012. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!