Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék egy olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LacU17 kérdése:

Hogyan tudnék egy olyan lányt megszólítani akivel nem is beszélek?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal akarnék randizni, de nem tudom hogy szóljak hozzá. néha köszönünk egymásnak, de más semmi, öccsével szoktam néha dumálni. segitsen vki:(
2012. márc. 25. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piwolaci válasza:

Figyu alapvetően 3 lehetőséged van!

1 tökös gyerek vagy odamész és megmondod neki, hogy kíváncsi vagy rá szeretnéd megismerni, gyere el ide vagy oda

2, besz@ri vagy és a tesójával közölteted vele, hogy bejössz neki……. ha ezt választod ne is reménykedj, mert homárnak fog nézni.

3: sunyi módon félrehívod leütöd egy furkósbottal becipeled a hajánál a barlangodba , és elhinted benne a magvaid XD

2012. márc. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik módszer jó, amit az előző írt, mert csak azon fog múlni, h külsőre tetszel-e neki.
2012. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a harmadik modszer a legbiztosabb. ddddd
2012. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jaj, ne parázzatok már ennyit!


olyan ronda vagoyk, hogy saját húgom azt mondta a külsőm miatt sosem fogok senkinek sem kelleni!


erre én azért is leszólítottam egy tök idegen lányt és simán elbeszélgettem vele és még az elérhetőségét is megkaptam pedig a nő full 10-es bombázó


szóval bátraké a szerencse én azt mondom!


sok sikert tesó! ;)

2012. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát. köszönöm.. megprobálkozom vele:)))
2012. ápr. 2. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:

03-25 12:24

Barátkozni akar veled, jobb ha tudod. Már ha egyáltalán valódi számot adott meg.

2012. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!