Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lakik a közelben egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakik a közelben egy nagyon helyes srác. Már egy éve rendszeresen egy tömegközlekedéssel megyünk reggelente. Sokszor szokott nézni. Szerintem be jövök neki. Gáz lenne ha én kezdeményeznék?

Figyelt kérdés
És egyátalán hogyan kezdeményezzek?
2012. márc. 25. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elkezdesz vele beszélgetni és mindig mosolyogsz és legyél kedves, mikor látod hogy ő is úgy gondolja mint te akkor léphetsz tovább is
2012. márc. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
te is egy tucatlany vagy aki csak a kulsore bukik es csak azt nezed, hogy mennyire helyes a pasi. nem szeretem az ilyen lanyokat, nagyon nem.
2012. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

"te is egy tucatlany vagy aki csak a kulsore bukik es csak azt nezed, hogy mennyire helyes a pasi. nem szeretem az ilyen lanyokat, nagyon nem"

Te meg egy idióta vagy, az ilyet még kevesebben szeretik!

2012. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
lehet lepontozni de igazam van, mert a helyes pasikra bukik mint az osszes.
2012. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Még az a szerencse, hogy a férfiak csak a nők lelkét nézik. Hagyjuk már...

Más részt meg egy átlagos, szőke hajú kb 17 éves srác. Nem találok kivetnivalót abban, hogy ismeretség nélkül bejön.

2012. márc. 25. 13:47
 6/12 anonim ***** válasza:
hmm :D hol is laksz? lehet ismerem, a leírás alapján
2012. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"átlagos, szőke hajú kb 17 éves srác"

"hmm :D hol is laksz? lehet ismerem, a leírás alapján"

Ne, komolyan, te tényleg ilyen idióta vagy?

Az a típus mi, akinek ha leírják a horoszkópban, hogy "a múltban kellemetlen dolog történt veled" akkor habzószájjal visítasz, hogy de hát hogy ne lenne igazi a horoszkóp, hiszen a múltkori baleseted is megírta?

2012. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"lehet lepontozni de igazam van, mert a helyes pasikra bukik mint az osszes."

Te meg a másik idióta, miért kire kéne bukni?

A zsíros fejű, púposokra?

A világ legtermészetesebb dolga, hogy egy jó kinézetű egyén kelti fel az ember figyelmét, elég csúnya lenne, ha nem így működne a világ...

2012. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 15:36


Először is anyukád az idióta :) Másodszor pedig lehet ismerem = én illettem ebbe a képbe csak nem akartam már leírni... Horoszkópot pedig sosem olvasok szóval duplán beszoptad az eres f.szt :D

2012. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tehát 17 éves, szőke, átlagos kinézetű vagy és reggelente busszal jársz.

Ez tényleg csak te lehetsz!

2012. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!