Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék közeledni ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közeledni ahhoz a lányhoz, akit már ismerek kicsit, aki nagyon tetszik, és aki iránt már most nagy a vonzalom?

Figyelt kérdés
Mindennap este és éjfél között szoktunk beszélgetni. Iskola után mindig egy társasággal együtt vagyunk, de valahogy nem tudok közeledni hozzá. Élőben nehezebben megy a beszélgetés mint interneten. Borzasztóan tetszik, elvileg nem utasítana vissza, de nem tudom miképpen menjek oda hozzá, mikor és hogyan érintsem meg, hogy tudnék úgy közeledni hogy ne legyen nagyon nyomulós.

2012. márc. 25. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha külsőre tetszel neki, akkor menni fog minden magától.
2012. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mondják a barátnői, hogy ő nem nagyon nézi a külsőt, inkább a belső érdekli őt, ezért kell neki egy kis idő míg megismer engem, és úgy dönt. De ahhoz hogy megismerjen ahhoz oda kéne mennem hozzá és beszélgetni kellene vele. De mikor ott vagyok mellette akkor kicsit izgulok és nem úgy jönnek a szavak ahogy én azt szeretném. Mit tudnék csinálni?
2012. márc. 25. 19:06
 3/9 koltt ***** válasza:
Hát figyelj, én mégsem mehetek oda hozzá, szedd össze magad, és legyél bátor. Ha normális vagy, és magadat adod, és ő a belsőt nézi, akkor nincs gond.
2012. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan lány nincs, aki a belsőt nézné. Lehet h meg kell ismernie, de csak h a lelkiismeretét megnyugtassa, mert ha külsőre tetszel neki, akkor belsőre is fogsz.
2012. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj oda bátran :) Nincs olyan nő, akit nem érdekelnek a belső értékek. Ha ezeket ő ennyire előtérbe helyezte és szimpatikus vagy neki, akkor nem igazán értem mi a gond. Aki nem mer nem nyer :) És nem is olyan sok esélyed van pofára esni, a barátnői már biztosan elmondták neki, hogy tetszik neked.
2012. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen tudja hogy nagyon tetszik nekem. Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek voltatok. Sokat segítettetek. Tudom mit csinálok. Odamegyek hozzá, leülök vele egy padra kettesben, és őszintén és nyíltan elmondom neki az érzéseimet és amit szeretnék tőle.
2012. márc. 25. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy jó gondolat :) Úgy gondolom intelligens lányról van szó, tehát ha a válasz esetleg nem, azt sem úgy fogja a tudtodra hozni, hogy megbántson vele.
2012. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hajrá:DD
2012. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, ő egy intelligens lány. De reméljük erre ne kerül sor :)
2012. márc. 25. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!