Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzódom egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom egy olyan pasihoz, aki igazából nem is tetszik?

Figyelt kérdés

Van barátom,akivel 3 és fél éve együtt élek.Őszintén szólva a szerelem már nem lángol,de ettől még nagyon szeretem. És van egy pasi,aki egyre jobban vonz.Ez a vonzalom,nem érzelmi,sokkal inkább fizikai,amit viszont nem értek,mert néha kifejezetten csúnyának látom az illetőt. Mióta együtt vagyunk a párommal,egyetlen pasi se keltette fel az érdeklődésem,nem néztem másra férfiként,pedig az egyetemen,a munkahelyemen is vannak igen helyes pasik a környezetemben,mégse volt rám hatással egyik se...

Aki tapasztalt már ilyet,rájött az okára?

(Leszögezem,eszemágában sincs megcsalni a barátom,a srácnak is évek óta van barátnője,csak kíváncsi vagyok,és igazából magamat se értem:S)


2012. jan. 16. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg úgy érzed, nem kaphatod őt meg, és emiatt vonzódsz.
2012. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést szóról szóra írhattam volna én is, teljesen ugyanez... viszont nekem pár napja bevallotta, hogy nagyon vonzódik hozzám. (bár semmi nem lesz, hisz mindketten párkapcsolatban élünk)

amúgy én se értem, miért van ez így... talán a kisugárzásában lehet valami!

2012. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, már velem is előfordult olyan, hogy egy olyan nő tetszett, aki szexuálisan sokkal kevésbé vonzott mint egy szép arcú ducibb csaj, de valahogy mégis olyan lelki vonzalmat keltett bennem, ami akármilyen szexuális vágynál százszor erősebb volt, tudod az emberi elme, egy nagyon furcsa dolog..., lehet hogy rengeteg unalmas nagyon hasonló nap eltelik, de soha nem tudhatod hogy mikor jön egy váratlan fordulat...
2012. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kaphatom meg őt,ez igaz...de ha emiatt lenne vonzó,akkor már miért nem egy nála helyesebb,olyan pasi vonzana(ez a legmegfelelőbb szó),aki bejön külsőre?!


Érdekes ez a kisugárzás dolog,nem tulajdonítottam neki soha jelentőséget,de be kell látnom,más magyarázat nem igen lehet... (Kíváncsi vagyok,vajon milyennek látja az én kisugárzásom,feltűntem-e neki én is úgy,mint ő nekem,de valószínűleg ez soha nem fog kiderülni az én esetemben)


Egy váratlan fordulat,ami okozhat álmatlan éjszakákat,ébreszthet kételyeket,és lelkifurdalást:/


Köszönöm mindenkinek a választ!:)

2012. jan. 17. 10:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak azt gondolod h csúnya tudatalatt vágysz rá nagyon, és tudod h nem lehet a tied, ő a tökéletes pasi neked, hiszen ugye azt gondolod h nem tetszik, megis vannak érzelmek.

Velem is volt egy ilyen csaj, amugy ő hisztis önfejű kis senki volt sokat képzelt magáról, a végen én hagytam öt a francba mert többször hulyenek nézett. Valszleg meg mindig belém van esve, vajon szivassam egy kicsit? :D

2012. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!