Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin történt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin történt meg az első csók? Milyen élmény volt? Ezután mikor került sor az első alkalomra? Kort és nemet is légyszi!

Figyelt kérdés
Bocsi, ha kíváncsi vagyok, de itt úgyis névtelenül marad:)
2012. márc. 25. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elsőn. Az első szex (nem szeretem a szeretkezés kifejezést, ez van) egy hónappal utána.

Annyira jó élmény volt, hogy azóta már a vőlegényem :)

Amúgy az ilyen kérdésekből mit szűrtök le, ti kérdezők?

23/N

2012. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kb. a 3. randi volt az első csók, nagyon jó volt, az igazi szívveréses élmény. 2 hónap után volt az első szex, ami fantasztikus volt (talán azért is volt fenomenális, mert nagyon nagy volt a vágy).

19/N

2012. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, hogy mások mennyit várnak ezekkel:)
2012. márc. 25. 20:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt nem tudom pontosan, talán 4.-5. lehetett. Lehetett volna jobb az első, utána jobb lett.

Első alkalom? Hát kérlek szépen, az első csók után még 1,5 évig jártunk, de azóta se történt "első alkalom", amire büszke vagyok.

16 és fél/L

2012. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4# jól teszed:) aki igazán szeret és megérdemli, az képes várni rád!
2012. márc. 25. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok

Ő se kérdezte meg, hogy akarom-e, mert tudta, hogy még nem. Máig sem igazán foglalkoztat, hogy odaadjam magam valakinek, 16 évesen van jobb dolgom is. Majd jön valaki, akivel eljutunk odáig. Nem is emiatt lett vége, de a mai napig jó barátok maradtunk.

2012. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán randi volt, de egy hónapja ismertük már egymást kereken. Moziba mentünk csapatostul és film közbe csókolt meg először. Ki akartam futni félelmemben a világból, annyira zavarban voltam, meg persze kicsit "ügyetlenkedtem", de felejthetetlen emlék, azóta csak fejlődött a tudásom. Ez volt életem első csókja.

3 és fél hónap után szerelmeskedtünk először, szép élmény ez is, nagyon jó volt, de azóta csak még jobb lett vele. Több, mint egy éve vagyunk már együtt. :)

17L

2012. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!