Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők válogatósak (a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők válogatósak (a külső alapján)?

Figyelt kérdés

Vagy, hogy lehet, hogyvannak olyan csajok, akiket 100-ból 99 férfi szétbaltázna (a maradék 1 meg meleg), mint például:


[link]


De olyan férfit senki sem tud mondani, akik ilyen arányba bejönnének a külsőre a nőknek. Akárkit lehetne idelinkelni, ha 100 nőtől megkérdeznénk, max. 60-70 mondaná azt rá, hogy bejön neki, a többi nemet mondana.



2012. márc. 25. 21:55
 1/6 Tactical ***** válasza:
Már nem azért, de én ezt a nőt hanyagolnám. Bár lehet, hogy csak nekem rossz az ízlésem.
2012. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ennek az is lehet az oka hogy a pasik mint a linkelt képen is látszik a tetet nézik főleg. Viszont egy nőnek általában más is számít. Amúgy ez életkorfüggő is hogy kinek mi jön be...

19/L

2012. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csajok belsőben sokkal válogatósabbak.

nekünk meg a külsőnek muszáj jónak lennie vmelyest

F18

2012. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, így könnyű, ha az elején eldöntöd, hogy mit gondol az összes férfi... sajna ettől az egész gondolatmenet értelmét veszti.
2012. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem igaz.

Vannak olyan pasik, akik kifejezetten a molett nőket szeretik, az ilyesmi nőre rá sem néznek. Na meg vannak olyanok, akik csak az egzotikus vagy sötét hajú nőkre vagy csak a fehérbőrű szőkékre buknak. Mivel a kérdésed hülyeség, ezért én nem magyaráznám tovább, hogy ez a nő akit belinkeltél kb. a pasik 70%-nak jönne be. De ha házasságot kellene vele kötni, lehet hogy csak a 30-40%-nak kellene belsőleg is... tehát ha mutatsz egy színészt, pl. Brad Pitt vagy William Levy vagy George Clony(vagymi), a nők, lányok 50-70%-nak bejönne külsőleg valamelyik az biztos, de férjnek nem biztos.

Tehát a nőknek is bejön nagyrészt egy jóvágású pasi külsőre. De ott van, aki a latinost, a macist a kopasz izmost vagy a gebe pasikat kedveli...

2012. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!