Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor mégsem annyira fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mégsem annyira fontos a nőknek a külső? Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 11. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha van pénzed, akkor nem:D
2012. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2012. márc. 11. 23:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Most direkt azt várod, hogy minden hülye leírja: biztos kőgazdag a csávó! ?
2012. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A pénz mindent megszépít?
2012. márc. 11. 23:12
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez egy gazdag srác, egyszer láttam róla egy dokumentumfilmet.

Nem tudom miért kell rögtön erre gondolni. A srác egy nagyon kedves ember, a környezetében majdnem mindenki szereti és már régen túl vannak azon az emberek, hogy sajnálják.

2012. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont ezt mondom én is! Minden idiótaa első véleménye az, hogy biztos sok pénze van, és így ráfanyalodik valaki. Az ilyenek nem képesek hinni az igazi érzelmekben azért, mert őket esetleg eddig lekoppintották a csajok. Arr persze nem is gondol, hogy talán rossz helyen, és rosszkor keresgél...

Én örülök ennek a gyereknek! És kívánom, hogy a világ legboldogabb családja legyen az övé!

2012. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó a szívemből szólt :)
2012. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Senki Alfonz ***** válasza:
100%
Mondjuk emberként közeledett a barátnöjéhez, és nem csak egy üresfejü b@sznivaló szökét látott benne mint a többi pasi ?
2012. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Senki Alfonz ***** válasza:
100%
Nem akarta se kilóra megvenni, se azzal meghóditani, hogy ö a macsó férfiideál ?
2012. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a történetben egy hatalmas gáz van. Az, hogy vállaltak egy gyereket, amikor az apa autoszómális domináns öröklődésű betegségben szenved. Iszonyatosan felelőtlen emberek!
2012. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!