Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alcsony vékony lányok hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alcsony vékony lányok hol ismekedtek?

Figyelt kérdés
Ha lehet kort is légyszi
2012. márc. 25. 22:47
1 2
 11/16 Jani12345 válasza:
en most szerelmes lettem beletek csajok! az ilyen lanyok az eseteim! :) mennyel ki valahova es el is visznek! :)
2012. márc. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az alacsony és vékony lányok csoportterápiáján, hol máshol? Amúgy meg milyen kérdés ez? Ez szerinted egy állatfajta, és a természetes élőhelyükre vagy kíváncsi? Ez esetben az nem érdekel, van e vadászidény rájuk?
2012. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
én 14-vagyok,156 cm és 48-kg.....
2012. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
...köszönjük Emese!.....
2012. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

arra amerre sétálunk. erre nem lehet jó választ adni, bocsi

14/l ( márha szabad válaszolnom 164 cm-rel:))

2012. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én velem ismerkedhetnétek már, mert nagyon unom, hogy mindig én próbálkozom!



EGyébként én is alacsony, vékony vagyok csak fiúban, szóval nálam amúgy sincs más választás, mint az alacsony, vékony lányok.


Persze esélyt kapnék ismerkedésre az csoda lennne, mert manapság az ilyen pöttöm lányok is inkább kétméteres pasit akarnak és ez elszomorít.

2012. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!