Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem mondom sokszor hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondom sokszor hogy találkozunk? Nem baj ha megkérdezem hogy nincs kedve találkozni?

Figyelt kérdés

Úgy nézni ki lett egy kapcsolatom. De tényleg csak most kezdőzött el. Nem mondom hogy ő soha nem hív el. Egyszer mondta hogy várta hogy mikor kérdezem meg hogy mikor találkozunk. Aztán olyan is volt, hogy elhívtam hozám, megbeszéltünk időpontot is, és mégsem jött el, mert örült hogy végre egyedül van a házban és bulizot. De msn-en föl jött és mondta hogy sajnálja hogy ezt csinálta, és ő hívott el hozzá.

Szeretnék most is találkozni vele, csak nem tudom hogy jó-e ha megkérdezem.


2009. jún. 14. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

sztem akkor kérdezd meg, h akar-e vmit... először...

aztán kérj talit:)

2009. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!