Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális-e a randizgatás első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális-e a randizgatás első fázisában hogy elmegy nélkülem bulizni, kikapcsolódni a haverokkal?

Figyelt kérdés

21 éves csajszi vagyok

kb 2 hónapja találkozgatok egy sráccal, és hetente egyszer azért általában mindig összefutunk,...de msnen rendszeresen minden este beszélünk.Normális hogy nem mindig hív el magával?Én nagyon kezdek belehabarodni, és szeretnék minél több időt vele tölteni..de ugytűnik hogy ő nem..? nem tudok rajta kiigazodni:) szerintetek,bizzam az időre? vagy lehet hogy nem is kellek neki igazán?


2009. jún. 14. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 8 hónapja vagyunk együtt, de mindenki küldön megy bulizni , ő is meg én is...:) És elmegy külön a haverjaival ő is meg én is... teljesen megbizunk egymásban!:)
2009. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem indítványozd, hogy találkozzatok többször! :)

Amúgy az teljesen normális, hogy haverokkal külön szeret elmenni bulizni és szerintem ha összejöttök, akkor is ez lenne a normális. Természetesen a legtöbb napot ne velük töltse, de legyen ilyen szempontból magánélete.

2009. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem csak az első fázisban, szerintem akkor is, ha már házasság van, szüksége van mindenkinek arra, hogy haverjaival kikapcsolódjon, nem jó az hosszútávon, ha nonstop csak egymással, v egymás társaságában szórakoztok. főleg hogy még együtt sem vagytok. te is elmehetsz simán barátnőiddel, haverokkal nem?
2009. jún. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen persze, abszolút igazatok van,én is igy gondolom, csak például amikor elkezdtünk talizgatni akkor minden hétvégén együtt voltunk..minden buliba magával vitt ( hozzáteszem előtte 5 évig jó haverok voltunk,és akkor szakitottam a volt barátommal, szoval lehet hogy segiteni akart hogy ne legyek otthon egyedül...) és igy most nekem furcsa hogy megsem említi hogy esetleg lenne e kedvem vele menni.... köszi a válaszokat, én sem csinálok belőle egetrengető problémát csak jár az agyam :)
2009. jún. 14. 17:43
 5/7 A kérdező kommentje:
jah igen és itt a következő lépésre is a kérdés, :) hogy én is megyek bulizni jöv héten, de engem nem zavarna ha ott lenne... elhivjam szerintetek? :) vagy már azért se...?
2009. jún. 14. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el! Ha nem másért, akkor azért mert a haverod és szeretnél vele együtt bulizni.
2009. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
nekem ezért ment tönkre egy évek óta tartó kapcsolatom,mert nem engedett a pasim a barátnőimmel elmenni szórakozni. Egy idő után elegem lett és kidobtam. 28/L
2009. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!