Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem találok magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben 2x is nagyon pofára estem...

Volt egy lány, aki elhitette hogy lehet köztünk valami, volt csók is, aztán másnap a barátjával megint összejöttek... (Nem hazudok, 25x jöttek össze kereken, de már vége, de új pasija van.)


Volt még egy lány...

Vele 1 évig beszélgettem fészbúkon (igen, szánalmas hogy itt próbáltam ismerkedni, ezt utólag belátom..)

1 hete kijelentette hogy nem akar tőlem semmit csak barátságot, kb 10 kilométerre lakik, de 1 év alatt nem volt rám 5 perce, h barátilag talizzunk...


Soha nem jön össze nekem semmi párkapcsolat terén.. Ez kissé kezd zavaró lenni. Soha nem volt barátnőm..

Nem járok bulizni, mert ott nem találni olyan lányt aki ismerkedni akar, vagy csak gyors szex, vagy foglalt, vagy egyszerűen nem akar pasit. Bulin kívül se járok semerre mert reménytelennek érzem magamat azon a téren, hogy találok magamnak valakit.. Nincs nagy elvárásom, nem akarok fullos plázacicát, egy lányt akarok, aki szeret, és viszont tisztel... De ilyet sajnos nem találni...


2012. márc. 27. 16:36
1 2 3
 1/21 étoile et lune ***** válasza:
90%

Otthon ülve nem is fogsz barátnőt találni. Én mindig azt mondom, hogy sehova ne menj konkrét csajozós szándékkal, mert azokból úgysem lesz komoly dolog, kivéve, amikor. Kezdj el járkálni azért ide-oda, valami társaság mindenképp kell, hogy azon keresztül megismerj új embereket.

Mellesleg a netes csajozások tényleg sokszor reménytelenek, mert a neten ismerkedő lányok fele csak arra vágyik, hogy megdobják az önbizalmát, de annyi lelket úgysem tudnak belé önteni, hogy élőben is megjelenjen. Én is ilyen voltam 14 évesen. Mikor már tali jött szóba, szépen eltűntem.

2012. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Legközelebb menj bele a gyors szexbe. Később lehet belőle valami.
2012. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban tesó! Én se találok.. Engem is csak "barátnak" akarnak...:'@ Már nagy elkeseredettségemben megpróbáltam fészbúkon csajozni, de ott se sok sikerrel! xD Mind1 hagyom ezt a csajozósdit, nem nekem való..

Üdv!

19/F

2012. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Megértelek, de sajnos nagyon nehéz olyan lányt találni, amilyet te szeretnél. Manapság tényleg szinte csak buliban lehetne vagy esetleg interneten, de hát ott meg rengeteg kamus van, ahogy látod, 1 évet elvesztegettél arra a csajra, hiába lakik olyan közel hozzád. Én is megjártam már a netes ismerkedéssel, bár az egy hosszabb sztori. A lényeg, hogy nem szabad feladni, mert az az igazi kudarc. Persze, én tudom a legjobban, milyen szar, ha egy csaj úgy koptasson le, hogy még meg is aláz, tudnék mesélni. De vannak rendes lányok is. Akiket nehéz megtalálni, illetve olyanok, akik nagyon ritkán, de néha-néha szinglivé válnak, csak hát nehéz nagyon olyat találni. Minden az időzítésen múlik. De azt is megtanultam, hogy nem kényszerítheted magadat, hogy legyen kapcsolatod. Persze, felszedhetsz csajokat - de úgy olvastam nem ez a célod - de egy igazi kapcsolat kialakulását nem irányíthatjuk. Nyitottan kell a világhoz hozzáállni, ismerkedni. De azon kívül minden magától kell, hogy alakuljon. Velem is mindig akkor esett meg, mikor legkevésbé számítottam rá. Ha sóvárgok utána, akkor sohasem történik meg. Kitartás! :)
2012. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én se találok, mert kicsi és csúnya vagyok, és ezt pénzzel se tudom kompenzálni. Valszeg te is legalább az egyik, bár ha 2 esetből indulsz ki, akkor azért nem biztos.
2012. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekem az a baj, hogy önbizalom hiányom van, mégpedig azért, mert nem vagyok éppen egy kis darab. Csúnyának nem mondanám magam, igen, lenne mit leküzdeni magamról, de ez egy másik kategóriába tartozik. Az pedig a másik probléma, hogy képtelen vagyok leszólítani egy lányt, sok lány tetszik, de félek a csalódástól, az elutasítástól, meg minden mástól... Nem akarom magamat beégetni... :/ Az a baj, hogy manapság a külsőt nézik, nem a belsőt, és én legtöbbször neten ismerkedek, azért hogy a "belsőmet" az írásom alapján nagyjából megszeressék a lányok, ami mindig sikerül, de lekoptatnak, mindig más szöveggel...
2012. márc. 27. 17:06
 7/21 anonim ***** válasza:
buliban nem ismerkedni es dugni akarnak a lanyok? dehogynem, kb 90%uk azert megy buliba. hajra.
2012. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok.

Nekem nem dugásra kell, hanem kapcsolatra.

2012. márc. 27. 17:17
 10/21 anonim ***** válasza:
Azt értjük, de a dugásból lehet kapcsolat.
2012. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!