Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak barátnöt illetve barátokat?

Figyelt kérdés

Kispestre költöztünk és egyáltalán nem találok barátnőt de még barátokat sem mert tökre lenéznek hogy nem vagyok kigyúrt és van egy kis súly feleslegem is + nem vagyunk pénzes emberek.Pedig szeretek minden féléről beszélgetni és a poénos dolgokat is szeretem min pl ezek

http://www.youtube.com/watch?v=wqsrhBAqk60&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=C7lE6mXN2tA&feature=related

és még sok mást is szeretek.Már ki sem mozdulok itthonról mert nincs minek és max csak a közértig megyek le.Pedig régen ahol laktam rengeteg barátom volt


2011. júl. 7. 20:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve van egy kis kisebbségi komplexusom is mert kiskoromba betegség miatt körbe kellet metélni
2011. júl. 7. 20:42
 2/8 Biasa ***** válasza:
Ha az előző helyen rengeteg barátod volt, akkor itt előbb vagy utóbb is lesz egy csomó.A súlyfeleslegnek semmi köze a barátsághoz.
2011. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
épp hogy járj közösségbe ahogy tudsz! menj el bulizni, akár ha vásárolni kel otthonra akkor is inkább menj el mint hogy otthon gubózz..! Merj beszélgetni másokkal, legyél nyitott, ne félj egyszer élünk..!
2011. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De itt tök parasztul viselkednek az emberek:( ott meg tök jó fej volt mindenki.Igaz barátnőm ott sem volt mert akkor még nem is igen vágytam rá
2011. júl. 7. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki Mucsit szereti rossz ember nem lehet. :D

21/F

2011. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De milyen közösségbe??Én az autósportokat szeretem oda meg nem sok velem egykorú (19éves) lány jár
2011. júl. 7. 20:57
 7/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:57

Ezt a filmet láttad már?

2011. júl. 7. 21:01
 8/8 A kérdező kommentje:

Kimaradt a link


A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:57

2011. júl. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!