Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most kérlek magyarázzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most kérlek magyarázzátok meg, mi ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, nagyon jóban vagyunk, sokat flörtölünk egymással. Egyszer randiztunk, de semmi nem volt, csak dumáltunk. Azután még kedvesebb lett, néha olyan szépen beszél velem, hogy elolvadok. Néha viszont tök rideg, ha bátorítom egyből kimért lesz velem. Persze ez látványosan nem esik jól nekem, és látom figyeli, hogy most mi van, miért változott meg a hangulatom. Az a baj, hogy vagyok olyan hülye, hogy elhiszem neki mikor bizalmasan beszélgetünk, amiket mond, utána meg csalódok. Úgyhogy ezt most tényleg nem értem. Szerintetek mi ez a viselkedés? 25/L
2012. márc. 27. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Hallod, passz... Mintha nem tudná eldönteni, hogy a nyálas bájgúnárt, vagy a domináns bunkót próbálja e eljátszani.
2012. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is passz... esetleg több részletet tudnál írni?
2012. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem kér újabb személyes találkozót,addig szerintem kár ezen filóznod...
2012. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tetszel neki!:) én tudom! mert én is így vagyok egy lánnyal...egyszer ilyen vagyok,egyszer olyan...csak én nem erőltetek semmit,csak úgy spontán lazán ahogy jönnek a dolgok...hogy miért? mert én jól érzem magam ebben az állapotban,majd ha egszer spontán csak mi leszünk ketten,akkor jöhet a csók,de neked mondom,h tuti szeret,csak talán még nem jött el a megfelelő alkalom...;)
2012. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És miért ilyen szélsőséges és ellentmondásos a viselkedésed, kedves utolsó hozzászóló?
2012. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szeretne de valami miatt nem teheti meg , nem tartja magát elég jónak hozzád, van valaki más az életében , fél hogy a környezete nem fogad, el vagy ilyesmi...
2012. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azert hiszed el neki mert jol nez ki a pasi, ha nem lenne szepfiu, akkor szoba sem alltal volna vele. de o is olyan mint a tobbi, csak meg akar dugni, te meg hagyod magad, mert jokepu a fiu.
2012. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt pont nem mondhatom róla, mármnt, hogy marha jóképű. Néhány éve ismerem, együtt dolgozunk, még csak nem is tetszettünk egymásnak. Viszont fél éve valami megváltozott. Mármint ő felém. Annyira kedves lett, amit már írtam az előbb is. Mondta, hogy van az úgy, hogy az ember a másikat a jellemén keresztül szereti meg. De amúgy én is úgy érzem, hogy valami gátolja, talán a munkahely.
2012. márc. 27. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem úgy van, hogy amikor távolságtartó, akkor más is jelen van rajtatok kivul?
2012. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végülis igen, akkor távolságtartóbb. Ma egy kicsit bátorítottam néhány megjegyzéssel, és utána egyből cikinek éreztem magam, mert mosolygott, meg láttam a szemén mit gondol, de aztán meg olyan furán kimért volt velem.
2012. márc. 27. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!