Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Egyszerre 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyszerre 2 fiút szeretek.

Figyelt kérdés
Az egyikkel 1 éve jártam, és pár közös ismerősünk "kavarása" miatt szakítottunk, 1-2 hétig nagyon haragudtunk egymásra, aztán megint nagyon jó barátok lettünk. A másik fiút kb. 2-3 hónapja ismerem. Nem tudom mit lépjek.. :(
2009. jún. 14. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt te csak hiszed, hogy 2-t szeretsz, mert a valóság nem ez, vagy az egyiket, és a másik érzés csak nagyon hasonlít (és ezért nem tudod megkülönböztetni még), vagy egyiket se és mindkettő csak tetszik, ami az igazi szerelemtől távol áll.

Szerintem gondolkodj el mindkettőről, adj időt magadnak, ha tudsz, külön mindkettőtől, akár listát is írhatsz, mint a Jóbarátok sorozatban Ross Geller az egyik részben, de várd meg, míg letisztulnak az érzéseid, el fog dőlni, csak ne kapkodj.

2009. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyszerre 2-t lehetetlen szeretni..hidd el:) csak nagyon nagyon vonzodsz mindkettőhöz és az egyikhez jobban..csak meyik az az egyik?azt neked kell eldönteni:) azért az egy év mégis csak egy év..de ha szakitás után most jobban érdekel ez az ujfiu lehet elkéne rajta gondolkozni..:) sok sikert,remélrem helyesen döntesz
2009. jún. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! igazából mindkettőt félek elveszíteni.. szerintem biztosan megbántódna vagy az egyik, vagy a másik, hogyha látnák hogy más barátom van.:S
2009. jún. 15. 00:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőt megbántanád, ha látnák, hogy egyszerre ketten vannak. Meg kell hoznod a szükséges áldozatot... Vagy, ha pár év múlva esetleg 10 exbarátod lesz, akkor ugyanez lesz? Mond meg az egyiknek, hogy nem szereted (még, ha az igazság más is)... Egyszerre kettővel nem lehet. És így becsapod őket. Időben hozd meg a döntést, nehogy hoppon maradj! Egyébként hány ves vagy?
2009. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok.

amúgy erre nem is gondoltam, hogy egyszerre kettő legyen, ilyet biztos nem csinálnék..

2009. jún. 16. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne cicózz! Csináljátok hármasban :P
2009. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!