Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok: Miért nem jöttök oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Miért nem jöttök oda hozzám hogy tetszel vagy csak köszönni? . :/

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 16:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Attól még nem fognak odamenni hozzád ha az It will rain-t hallgatod. Ha tetszik egy lány mosolyogj rá, esetleg azt hiheti hogy nem jön be neked. Amúgy meg miért nem mész te oda? az a férfiak dolga... ebből is látni hogy még kisfiú vagy :)
2012. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én is belefáradtam már, hogy lányokkal csak szemezünk vagy feltűnően bámulnak folyton, de nem jönnek oda hozzám, pedig én nem merek, mert nincs elég önbizalmam, rondának érzem magam, pedig sok lánynank tetszettem már.
2012. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a lány is ugyanezt gondolja magáról :) Aki mer az nyer :)
2012. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ?!?!? Fiatal vagyok, nem vagyok se izmos,se jóképű.Nem vagyok valami népszerű sem, és nem is vágyom rá. DE KÉÉREM ?!?!?!? Miért fordulnak így ki férfitársaim hogy már azt várják hogy a nő jöjjön oda?Nekem már-már megalázó volt amikor hozzám odajött egy.Nem mondom hogy nem örültem neki,de akkor is.. Jóhogy nem várjuk el hogy a jövőben, mi takarítsunk otthon a gyerekkel,kifestett körmökkel =@@ Szedjétek már össze magatokat?!? kajakra elvan már ez a világ korcsulva.Ha tetszik, akkor menj oda, nem fogja leharapni a fejed:) te vagy a férfi, neked kell(ene) megtenned.Nameg ha rá vársz, lehet hogy le se vette hogy mi a helyzet aztán várhatod ítéletnapig.Ha a pofára eséstől félsz.... nos abból ígyis-úgyis kifog jutni neked 1-2..... vagy amennyit csak akarsz! Szorítok neked, ne kínozd magad depis számokkal, idézeteket olvasgatva a neten, miközben letörlöd a könnyeid a kedvenc zokniddal.Férfi vagyok, és életem során rengeteget sírtam, nem ez a ciki.A probléma az, ha valaki befordul magába, és elfelejt élni. Kitartás (Y) 18/F
2012. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!