Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok hozzá, ha leszólítana egy kevésbé szép pasi az utcán, buszon, metrón, vagy bárhol máshol, mert tetszel neki és megszeretne ismerni? Belemennétek az ismerkedésbe, vagy elutasítanátok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Látom rajta, hogy nem tetszik(ezt jelenti az általad írt "kevésbé szép pasi"): Diplomatikusan elutasítom.

Ha mégis tetszik: adok neki telefonszámot.(de úgysem fog hívni,mert manapság mindenki a sóher telefonra pénzt kiadni).

2012. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz az alatt h kevésbé szép. MEg ez a leszólítástól is függ természetesen. én pl szeretem a tökéletlen pasikat, szóval lehet h nem bánnám :)
2012. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát először félve (mert hát sose lehet tudni, hogy épp el akarnak-e rabolni vagy mit tudom én - elég sok ilyet hallottam már) igent mondanék ha nincs pasim.

Első alkalomra egy kávézó meg is felel.

(elsőre úgyse engedném hogy valami kajáldába menjünk - nem szeretem ha mások néznek evés közbe főleg ha az az eső 'randi')

21/N

2012. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nemet mondanék, függetlenül attól, hogy hogy néz ki az ürge. Hihetetlen mennyiségű beteg, aberrált, bűnöző járkál az utcákon, az esélyét sem akarom megadni, hogy egybe botoljak. 21n
2012. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az utcán még hagyján, de tömegközlekedési eszközön élből elküldenélek. Volt már, hogy buszon leszólítottak, és rém kellemetlen volt, mert a fél busz figyelemmel kísérte a jelenetet.
2012. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem tettszik, akkor elutasítom. Ha tetszik, akkor megmondom a nevem, és hogy hol lakom. Aztán ha akar, akkor fölkeres.


24/n

2012. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez függ a szövegtől és a "kevésbé szép" jelentésétől. De, igazából, a duma az első szempont. :)
2012. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmilyen körülmények közt sem.

Lehet szép, ronda, nem érdekel. Járműről leszállnék, és következőt várnék, utcán megszaporáznám a lépteimet és kerülővel mennék haza.

24/L

2012. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tuti elbeszélgetnék vele, akár bejön, akár nem. :D
2012. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 woo ***** válasza:
sztem annyira nem is fontos, hogy a pasi "szép" legyen. meg hát kinek mi a szép.. felőlem aztán nézhetne ki akármilyen jól ha 2szót nem tudok vele normálisan beszélni és buta mint a föld.
2012. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!