Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » (tobbi lent) szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(tobbi lent) szerintetek mit tegyek? Vajon van eselyem?

Figyelt kérdés
van egy lany aki meg tetszet,es szoktunk beszelgetni,hulyeskedni majdnem mindig,es hat magasabb is mint en kb3-4 centive,es kicsit erettebnek latszik az arca,de egy idosek vagyunk.es mikor vele beszelgettem,sosem azt csinalom amit szoktam,multkor rossz iranyba indultam el haza,es hat abba se vagyok biztos hogy nem mast szeret.szerintetek mit csinaljak hogy fel figyeljen ra hogy tobbet akarok?(de ne ramenosen,tehat ne kergessem el?)mert igy meg pusztolok
2012. márc. 29. 13:23
 1/7 A kérdező kommentje:
szarul irtam / meg mindig tetszik
2012. márc. 29. 13:24
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld meg elhivni randizni, ha igent mond, onnantól van esélyed, és akár még ki is térhetsz arra, hogy te hogyan érzel iránta. :)

ha nemet mond, onnantól nem hiszem hogy összejöttök, de a barátságotok még megmaradhatna.

minden esetre sok sikert :)

2012. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi :) de egyszeruen nem merem :/ ha megy valamerre utanna megyek,hatha tudok neki vmit mondani,ki nyitom a szam es nem jonn semmi,es akkor vagok egy humort es annyi :/meg nem tudom van e mar valakije :/ es angliaban elek,es meg nem tudom tokeletesen a nyelvet,ezert neha uncsi lenne akkor a randi,de akkor is meg tudnek mar szolalni :/ de mondom,nem merem :/
2012. márc. 29. 17:15
 4/7 A kérdező kommentje:
ahhh,sztem nem fog menni,ugy erzem hogy vki mast jobban szeret :/
2012. márc. 30. 15:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia:) 14/L vagyok:) nekem erről a véleményem a következő: nemszeretem ha egy fiú túlzottan nyomulós, de legalább adjon valamilyen jelet arról, h kedvel engem:) próbáld meg te is! Nem veszíthetsz azzal ha megpróbálod!:) sok sikert!:). UI: ne aggódj, ha a lány úgy látod h kedvel, akk nem lesz baj!:)
2012. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de az a gond hogy felos vok :/meg ugy latom hogy egy masik fiuval jobban el van,meg attol is felek hogy kicsit magassab nallam :/
2012. márc. 30. 16:21
 7/7 A kérdező kommentje:
szerintem el fogom bukni :/
2012. márc. 30. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!