Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves vagyok,5 éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok,5 éve vagyok egyedul. Van még esélyem? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 19 éves koromban egy félresikerult fogyókúra kovetkeztében elkezdtem rettenetesen hízni. 20 éves koromra elértem a számomra "mágikus" határt, a 90kg-t. Azért mágikus, mert ez volt az a pont, amikor a fiúkat/férfiakat egyszer csak nem érdekeltem tobbé. 25 évesen 133 kg vagyok. 5 éve rám sem nézett senki (se flort, se randi, se szex, se semmi). Arra lennék kíváncsi, hogy ha lefogyok egy normális, egészséges súlyra, akkor lenne esélyem párkapcsolatra? Konkrétan az érdekelne, hogy a férfiak mennyire lennének hajlandóak olyan novel kezdeni, aki ekkora súlyfelesleggel rendelkezett (és hát valljuk be, joggal retteghetne bárki, hogy a kilók újra felszaladnak), illetve egyben olyannal, akinek 5 éve semmilyen kapcsolata nem volt a másik nemmel? Mennyire zavarna az, ha tudnád, hogy a no hosszú évekig nem kellett senkinek?
2011. dec. 3. 02:22
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Az csak rajtad múlik, hogy később elmondod-e. Ha elmondod is, addigra már más ember leszel- és nem a kilóktól, mert azok nem változtattak meg, de az akaraterő, ami a leadásukhoz kell, az igen. Lehet el se fogja hinni majd a párod, vagy ha igen, hát végtelenül tisztelni fog, hogy sikerült.

Hidd el, vannak még rendes, TÉNYLEG rendes férfiak, és nem fognak elítélni, vagy furcs szemekkel nézni rád.

És szerintem rengetegen vannak a helyzetedben, sokaknak nem volt párjuk már jó ideje, ez tényleg nem valami szégyellnivaló.

2011. dec. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Napkiraly ***** válasza:
50%

Egy 133 kg-os nő nem kell, max néhány ritka perverznek. kezdj el módszeresen, lassan lefogyni, mondjuk ne egyél 18 óra után. Meg amúgyse zabálj. Nehéz megállni. Ha nem bírod ki, zárasd be magad vmi pincébe, vagy ürítsd ki a hűtőt és ne töltsd után. Valamennyit kell enni. Viszont ha fogysz nagyon éhes leszel és a szervezet megpróbálja pótolni amit lefogytál. El kell döntened, kaja vagy pasik.

A kérdés lényegére válaszolva, rengeteg jó csajt láttam, akiket korábban véletlen se szúrtam volna mert kövérek voltak. A fogyás csodákra képes, nekem elhiheted.

2011. dec. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
olajmezeinek
2011. dec. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

azert csak ovatosan azzal a fogyokuraval...

a hirtelen es drasztikus fogyas tonkretesz sokmindent,a borodtol a lelkeig...

vannak pasik,akik szeretik a telt lanyokat,olyan helyen kell ismerkedni...sajat tarskeresojuk is van...

nekem is volt mar extrem nagy kedvesem,izgalmas volt...

sokmindentol fugg egy ilyen,nem lehet altalanossagban barmit is mondani...

ha van kedved beszelgetni,irj ram egy privatot,hatha tudok segiteni,otletelni...

2011. dec. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Legalább egy év, mire egészséges ütemben le tudsz fogyni 90 kg alá. Bennem az a kérdés merülne fel, hogy miért nem tettél valamit már korábban.

Az exemnek is volt teltebb időszaka előttem és mivel nem volt egy határozott nő, éltem, hogy bármikor visszahízhat.

Az aktuális barátnőmnek sem volt 5 éven keresztül senkije. Ez nem zavart.

2011. dec. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A remény hall meg utoljára fel a fejjel.csinálj magadnak egy diétás étrendet ,este 6 után ne egyel és probalj meg sportolni és meglatod h sikerülni fog.
2011. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

133kg az nagyon sok. Biztos így is van 1-2 pasi akinek bejönnél, de azért gondolj bele, hogy te járnál-e 170kg-os férfival?

Ha sikerülne 100 kg alá lemenned akkor nem számítana semmit, hogy milyen voltál és, hogy 5 éve semmilyen kapcsolatod nem volt.

Próbálj meg leadni, de ne próbálkozz drasztikus módszerekkel!

Nem fogyókúráznod kell, hanem életmódot váltani!

A netes fogyókúráknak ne higgy! 90%-ban hülyeség mind!


Az az egy módszer működik,ha mértékkel eszel, nem nassolsz és mozogsz rendszeresen!


Sok szerencsét kívánok!

28F

2011. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen mindegy, hogy itt ki mit mond! ha valaha is boldog szeretnél lenni akkor diéta és sport! nem másért hanem saját magad miatt!
2011. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ami magát a túlsúlyt illeti, az elsosorba egy nagyon elrontott fogyókúra erdeménye - 19 évesen neki álltam éhezni. 3 hónap alatt 30 kilót fogytam - már az anorexia határán voltam. Ekkor jottek a nagyon kedves orvosok, akik a felborult hormonháztartásomat nagyon durva gyógyszerekkel "kezelték", minek hatására elkezdtem hízni. Ebbe aztán belejott az egyetem, amikor naphosszat suliban voltam, és voltak olyan napok, amikor csak este jutottam aznap eloszor oda, hogy egyek. És ettem, mert az egész napos éhezés után már majd ossze estem. Ez tobbé-kevésbé az egyetem végéig így ment. Lényeg, hogy a hormonok és a rendszertelen táplálkozás (mert hát lássuk be, naponta egyszer enni, azt is csak este, nem nevezheto sem rendszeresnek, sem kiegyensúlyozottnak) a másik extrémbe sodort - anorexiából rettenetes túlsúlyba. A hormonokat már szerencsére jó ideje nem szedem és a tanulmányaimat is befejeztem, így végre olyan rendszert tudok bevezetni az életembe, ami normálisnak nevezheto. A félelmeim abból adódnak, hogy lényegében soha nem éltem normális életet - gyerek voltam, aztán anorexiás, mí végul itt tartok. Nem tudom mit várhatok, ha egyszer átlagos leszek. Mert az leszek, az nem kérdés.
2011. dec. 3. 12:29
 10/10 Napkiraly ***** válasza:
100%
Szépen lassan fogyj le, hallgass rám. A sok csíra lepontozott 32%-ra, de akkor is igazam van :) Nem bántásból,jóindulatból mondom, le kell fogyni, az egészségednek is jó, és persze a pasik is észrevesznek majd. Esélyed van, csak önkontroll kell hozzá. Azt meg ne hidd el, hogy vannak akik komolyan gondolják a kövér nőkkel, azok csak az egyszerű és olcsó szexet keresik.
2011. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!