Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha buszon meglátom azt a fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha buszon meglátom azt a fiút aki tetszik, ismerjük egymást, kinek illik odamenni a másikhoz?

Figyelt kérdés
Kicsit elszúrtam, mert felszálltam a buszra az egyik barátnőmmel. 5 megállót mentünk, a 2 .megállónál vettem észre a srácot, de nagyon messze volt. Hamarosan ő is észre vett, integetett, mosolygott, de mivel nem egyedül voltam így nem akartam odamenni, meg ő sem jött oda. Aztán a köv.nél leszállt, integetett és ennyi. Hogy kellett volna?
2012. márc. 29. 23:20
 1/5 anonim válasza:
nem tudom,hogyan "illik",én azt tudom,hogy simán oda mentem volna a sráchoz,viszont ha volt társaságod,így érthető, hogy nem mentél oda. Lány vagyok,de én sosem gondolkoztam ezen,hogy ha ismerjük egymást,akkor kinek illik odamenni a másikhoz...
2012. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ma már mindegy.

Régen, a fiúnak illett, de nem a lányhoz, hanem a szüleihez, és majd ők eldöntötték, hogy ki mehet oda a lányukhoz.

A 21-ik század elején ez abszolút mellékes! Menj oda nyugodtan, csevegj, flörtölj vele, és ha félénk, akár te is kikezdhetsz vele, de ha bátor, és látja, hogy bejössz neki, biztosan felteszi a kérdést, hogy járnál-e vele.

Az első lépés mindig nehéz, és a fiúknak még nehezebb, mint a lányoknak, mivel soha nem a fiú választ, hiába is hiszik azt néhányan :D

2012. márc. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Buszon nem szokás ismerkedni. Senki nem örül, mikor nyugodtan néz ki az ablakon, valaki mellé ül, és elkezd dumálni.

Bár mondjuk, ha a nő megy oda, van esélye, de egy fiút ezért 100% bunkó parasztnak fognak nézni.

2012. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De írtam hogy ismerem!!! Dehogy mennék oda ismeretlenhez, én is utálom ha odajönnek....Osztálytársak voltunk.

Na mindegy most már...

2012. márc. 30. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Fészbúk, ráír, h bocs, hogy nem mentem oda, de ott volt velem a Dzsenifer is. Legközelebb mikor mész arra? Dumcsizhatnánk.
2012. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!