Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitetek nekünk fiúknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitetek nekünk fiúknak?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem...ha egy srác nektek tetszik,akkor ezt ti is jelezzétek valahogy...ha poker face fenn marad,nem mutatjátok ki sehogy hogy a srác tetszik akkor annyi az egész.Mondom a példát...vagytok valahol,legyen a busz most.Néz titeket egy srác...nem az a "stírölős...de megb*sznám" tekintettel hanem "ú de jól néz ki...barátnőnek való" tekintettel és ti ezt észreveszitek,de maradtok rendületlen arckifejezéssel akkor a félénkebb srácok azok azthiszik hogy itt oda lett minden...egy aprócska mosoly ha tetszik egy srác,és ha a srác is így érez akkor lépni fog...csak meg kell adni a kezdőrúgást..ha olvasás után csak 1 lány is így fog cselekedni akkor már megérte kiírnom..


(kérdés formája miatt bocs...magyar nyelvtannak nem megfelelő)


2012. márc. 29. 23:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Hát igen...mindenkinek megvan a saját maga véleménye..ezért senkit sem bántok,de ha normális dolgot nem tudsz írni akkor ne írj semmit..
2012. márc. 29. 23:33
 2/8 trendkivuli ***** válasza:
hajrá! jót mosolyogtam:-)
2012. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt akartam írni...csak szeretem megcifrázni a dolgokat..
2012. márc. 29. 23:37
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"stírölős...de megb*sznám""ú de jól néz ki...barátnőnek való"

Hogyan állapítod meg egy lányról, hogy barátnőnek való? Ha kinézet alapján választasz pár, már alapból balfék vagy..

ha valaki jól néz ki, alap hogy stírölöd.. nem? Akkor meg ha stírölöd megb*sznád? Akkor meg már nem barátnőnek való vagy mi?.. Nem értelek ..

1# voltam

2012. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeretem a kötekedést...az a lényeg...nagy részben a lányokon látszik ha olyanok mint a ribancok...öltözködés...viselkedés stb...de ha az ilyen csaj nagyon jól néz ki akkor jön a "stírölös de megb*sznám" tekintet...tehát ha úgy jönne a dolog akkor dugnátok egy jót és csá...a "barátnőnek való" tekintet amikor a csaj jól néz ki..nincs szakadt ruhája de nincs az kirivó párducmintás minden isten f*sza cuccai..nincs kinnt a fél hasa és nincs tele melírral a haja és a derekán nincs a ribancrendszám...
2012. márc. 29. 23:47
 6/8 anonim ***** válasza:

bakker... egy buszon ül!!! mi a retkes f.sz alapján legyen valaki szimpatikus ha nem a kinézete alapján??


nemrég regeltem egy társkeresőre. most győződtem meg róla hogy amit itt a nők nyomatnak a nem a külső a fontos dologról, az egy rohadt nagy KAMU! pk még jobban arra mennek, mint mi... ez az igazság.


mindenkia külsejét nézi meg a másiknak először, így az alapján dől el hogy valaki szimpi e vagy sem. ez teljesen normális dolog nem tudom mi a bajod ezzel.


és ja egyébként rengeteged rinyáltak a csajok hogy jaaaj nem mernek léépni a fiúk miéééért? közben meg úgy néznek ránk mint egy darab szarra

2012. márc. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha engem a buszon néz valaki, azt gondolom, hogy biztos valami fura van rajtam (igen, kevés az önbizalmam) :D

Nem hogy még nekiálljak bátorítani... Ahhoz végképp nem lenne merszem.

Viszont ha az illetővel beszélőviszonyban vagyok és tetszik, akkor már nem vagyok gátlásos, simán a szemébe is mondom.

2012. márc. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 asdface ***** válasza:

#1

Azt ne mond nekem, hogy te a külső alapján csak azt tudod megmondani, hogy jó mellei vannak meg szőke.

Nekem is van ránézésre két kategória:

- Megd*gnám, de nem szeretnék tőle semmi mást

- Akivel el is tudom képzelni komolyabban.

A másodiknál nekem kiábrándító, ha hamar oda adja magát.

Én még nem találkoztam olyan lánnyal, aki rámarkolt volna és "gyere d*ugj meg!" szöveget vágott volna a fejemhez. Biztos kaptam volna az alkalmon, de még az arcára sem emlékeznék.

Szokták mondani, hogy az ember olyan embereket vonz be maga köré, amilyen ő maga is. Neked szerintem az első kategóriás p*csák valóak.



Hogy válaszoljak is.

Nekem is kell egy kis motiváció, hogy lépjek a lány felé. Mondjuk buszon még nem ismerkedtem, de szoktam nézelődni és ha egy apró jel is arra utal,hogy mehetek, akkor megyek is.

Egy kapcsolat két emberről szól.

24/f

2012. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!