Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Zavarna titeket hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavarna titeket hogy leendő barátnőtök pszichésen beteg?

Figyelt kérdés
pl.dührohamos,rátámad emberekre,kiszámíthatalan,néha napokra eltűnik.Jah és 100% hogy nem csal meg titeket ezt még hozzá kell tenni.
2012. márc. 31. 20:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azért ne legyél elkeseredve. :) Én is kibírtam az enyém mellet 4 hónapot! Ha nem olyan súlyos mint azt gondolom akkor csak türelem aztán el ne kolbászolj addig :)
2012. márc. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megérne. Nálam legalábbis mindenképpen. Talán tudnék neki segíteni is. :)
2012. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
Egy visszahúzódó, csendes, antiszociális, keveset beszélő és társaságba egyáltalán nem járó lány lehet szimpatikus. Az agresszív hisztisből viszont nem kérek, nem őrültem meg, hogy odadobjam a lelki harmóniámat...
2012. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Rátámad emberekre? Kiszámíthatatlan? Napokra eltűnik és dührohamokat kap?! Még jó, hogy zavarna!!!

Ezek közül a tulajdonságok közül már egy is sok lenne, nem hogy az összes...

Dehogyis mennék bele egy ilyen kapcsolatba! Volt már dolgom hasonló lánnyal (bár az közel sem volt ennyire vészes, neki csak dührohamai voltak, de a hisztihez tényleg baromira értett), viszont az is elég volt egyszer, köszönöm szépen.

Soha többet ilyen lányt!


24/L

2012. ápr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is kijutott egy. Tökre kiszámíthatatlan volt, meglátogatott reggel, hogy reggelit készít, és négy napig lakott ott. Ez édes dolog, csak közben az anyjáék a rendőrséggel kerestették, mert csak úgy lelépett. Amikor ezt megtudtam, azonnal hazaküldtem.


Ezután következett, hogy minden éjjel össze kellett valahonnan szedni. Le se szarta, hogy én másnap dolgozom. Másfél hétig birtam, és kiadtam az útját. Ezután még pár hónapig különféle módon tudatta, hogy öngyilkos akar lenni. Aztán lezártam vele minden kapcsolatot.


Soha az életben nem vállalok be még ilyen terhet, amihez rettenet felelősség is társul.


Ne haragudj, de amit leírtál, még ehhez képest is rosszabb (agresszió). Egy átlagember nincs úgy berendezkedve lelkileg, hogy ilyen feladattal megbírkózzon.

2012. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hmm ez érdekes hogy ennyire viszolyogtok ezektől...de az emberekre támadást nem úgy értettem hogy megy az utcán tök happy és egyszer csak bekattan neki valami aztán dirr durr elpáholja a legelső embert aki szembe jön vele :D Én pl csak akkor csinálok ilyet ha okot adnak rá,hisztizni meg nem szoktam fölöslegesen.Na mindegy ez azért elég rossz arány, kb 1 ember írta azt a 10ből hogy talán megpróbálná...
2012. ápr. 1. 20:27
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szívecském most azt számold össze, hogy rajtam kívül még hányan próbálták meg és hánynak nem sikerült.. Nekem se azért mert a ténytől viszolyogtam, hanem azért mert olyanokat csinált, amik nem férnek bele egy normális kapcsolatba... :/
2012. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Az az egy pedig én voltam, és továbbra is tartom a válaszom, miszerint egy próbát megérne. (Egyesek sajnos hajlamosak túldramatizálni a dolgot). Hiszen ugyanolyan ember vagy Te is mint bárki más, csak emiatt nem utasítanálak el az első pillanatban. Éppúgy szükséged van a törődésre, mint mindenki másnak, és ha olyan valaki talál Rád, aki valóban tud is bánni másokkal, az mindkettőtöknek előnyös lehetne, hiszen Neked tud segíteni esetleg, a másikat pedig boldogítja a tudat, hogy segíthet Rajtad. Segítség nélkül az ilyen személyek csak méginkább rossz irányba terelődnek, ahonnan egy idő után már nincs visszaút.

Szóval ne aggódj kérdező, példámból is láthatod, hogy akadnak kivételek! :)

2012. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Centurio77 ***** válasza:
IGEN
2012. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Persze,hogy zavarna.Egy pszichés beteg kezelésre szorul.Akkor is,ha nem tetszik:)Ki a fene kockáztatná miattad a testi lelki épségét?Hmm?
2012. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!