Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! (képpel) mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! (képpel) mit gondolnátok ha barátnötök ugy öltözne mint ahogy 40-50 s években öltöztek?

Figyelt kérdés

ilyen stilusban szeretnék öltözni.mi a véleményetek rola?



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



baloldali :


[link]


haj:


[link]



[link]


[link]


2012. febr. 29. 00:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi idő volt összeválogatni ezt a sok képet ?
2012. febr. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
felesleges volt
2012. febr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Van pár olyan, amilyen van a nagymamámnak, csak ő asztalterítőnek használja.
2012. febr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%
Azért néhányat még a nyárikonyhába sem tennék ki.....
2012. febr. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Meg fogsz fagyni mikor kilépsz az utcára ekkora hóban.


Egyébként JÓ!

2012. febr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
23%

Neharagudj a nyers véleményért, nem szeretem ezt a jelzőt használni, de ez ultra gáz. Tényleg az. Nincs jobb szó rá.


Ez nagyon nagyon nagyon idejétmúlt. Lehet felszínesnek fog hangzani, de ez szabály szerűen elüldözne.

Eleve nem lenne a barátnőm.



21F

2012. febr. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Hát elég sz@r, mintha a régi függönyökből lenne. :) Ha így öltözködne a barátnőm, olyan nem lehetne, mivel ha ilyen ruha lett volna rajta mikor megismertem akkor nem ismertem volna meg, mert nem tetszett volna meg, tehát nem is lenne a barátnőm.
2012. febr. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, az a nagy helyzet (a válaszokból nyilvánvalóan kitűnik), csak nekem jönnek be az ilyen öltözékű lányok, szóval én vagyok a te embered. A többit privátban. Így jártál, bocsi. :)
2012. febr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
40%
Ha nagy a melle, akkor teljesen mindegy milyen ruha van rajta
2012. febr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Hát vannak olyanok, amik jók ilyen pin-up stílusú ruhák, de ahogy nézem, ha neked ezek tetszenek hát... Ezek mind öregasszonyosak..
2012. febr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!