Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoljak errol a fiurol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak errol a fiurol?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztusban ismerkedtunk meg, a barataink kozosek. Mivel nagyon tetszett ezert total hulyen viselkedtem vele. Azt akartam, hogy megkedveljen, de hulyen sult el minden probalkozasom. Megis valahogy a tavolbol mindig azon kaptam, hogy engem nez. Aztan tobb balul sikerult randi meghivas kovetkezett, hol en nem ertem ra, hol o nem.

Kesobb meg sms-eket kuldott, hogy hol vagyok, mit csinalok a hetvegen, ezt kb 4 hetig, de valhogy sose jott el.

Csak egy koncerten tort meg a jeg valamelyest, azota lenyugodtam, mostanaban mar tudok vele normalis hangnemben beszelni.

Amit furcsallok, hogy bar randira nem hivott, de valahogy mindig visszater az eletembe. Volt, hogy ket honapig nem lattam, csak valtottunk par uzenetet a facebookon, de most penteken megint irt, hogy hol vagyok, es el is jott, es szinte csak velem beszelgetett, vagy ott volt a kozelben.

En csak szeretnem megerteni, hogy mi ez, miert bukkan fel allandoan, ha nem kedvelne valamelyest, akkor mar reg torolte volna a szamomat.Mit akar, vagy akar egyaltalan valamit?


2012. ápr. 2. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos a dolgában. Tetszel neki, de szeretne többet megtudni rólad mielőtt dönt/továbblép. Neked kell eldönteni, hogy mit szeretnél vele kezdeni: 1 hagyod, hogy ő döntsön/várjon 2 próbálod döntési helyzet elé állítani.

Én azt válaszolnám ha legközelebb hétvégi kérdés üzenetet küld, hogy a randivonalon egy aranyos srác meghívott moziba és ha jól sikerül vele töltöm a hétvégét. Mondhatod legközelebb neki, hogy nem sikerült jól, de nem adod fel és a randivonalon próbálsz találni egy helyes srácot. Ha erre nem kezd el nyomulni, akkor nem akar Téged.

35F

2012. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat. Lehet benne valami, hogy nem biztos a dolgaban.
2012. ápr. 2. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!