Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy én mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én mindent beleadok, hogy megismerkedjem a lányokkal, de ők nem is érdeklődnek vagy nem is akarnak megismerni?

Figyelt kérdés
Miért csak én dolgozok egy kapcsolatért, hol van az a lány, aki végre ugyanúgy szeretné, hogy összejöjjön velem, mint én vele?

2012. ápr. 2. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán csak átlagos külsejű vagy. A csajokat csak a megaadoniszok érdeklik. Sajnálom, ez van.
2012. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sok lánynak bejövök, helyesnek mondtak jó páran.


De mégis én adok igazán bele az ismerkedésbe ők meg lelépnek, ha nem írok rájuk, nem értem akkor nekik minek kapcsolat.


EGy kapcsolat arról szól, hogy mindkét fél egyaránt érdeklődik a másik felől.


Bár találnék már egy hozzáám való lányt!

2012. ápr. 2. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert nem érdeklődnek irántad. Ez nem bűn, ettől ők nem rosszak. Rengeteg ember van a földön, és ahhoz képest nagyon kevés akik tetszenek egymásnak, ezért nehéz találni.
2012. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
talán épp ezért! a kérdésedben benne van a válasz. túlságosan rágörcsölsz a dologra,sztem lazulj el,élvezd az életed,csinálj valami mást,aztán majd jönnek a dolgok magától!;)
2012. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 21:41


épp ezt csináltam egészen mostanásgi és akkor sem jött semmilyen kapcsolat, nem lány vagyok, hogy majd jönnek a fiúk csak úgy nálam próbálkozni


ezért nehéz fiúnak lenni, nekem kell vadászni, kezdeményezni, ha nem teszem, hiába várom a sültgalambot nem fog jönni...

2012. ápr. 2. 21:54
 6/10 anonim ***** válasza:
A jóképű csávóknál próbálkoznak a lányok, ne aggódj...
2012. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az átlagos lányoknak sem könnyű, hidd el!

Az összes mai pasi a cicababákért van oda, észre sem veszi egyikőtök sem - a lehet, hogy nem olyan szép -, de sokkal értékesebb lányokat...! 16L

2012. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző: ne viccelj már. Tök átlagos, sőt átlagon aluli csajoknak semmi problémát nem jelent bepasizni.
2012. ápr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
MÁr úgy leadtam az igényeimet, hogy próbálkozom nekem nem tetsző vagy átlagos lányoknál is és még ők is visszautasítotak, sőt eddigi legdurvább visszautasításomat két csúnya lánytól kaptam!
2012. ápr. 5. 01:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért a csúnya lányoktól kaptad a durva visszautasításokat, mert rajtad verik le a frusztrációjukat, amiért csúnyák.
2012. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!