Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a korombeli srácok egyáltalán nem érdeklődnek irántam?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimat, kortársaimat szinte soha nem érdekeltem úgy, mint nő, csak mint haver. Jól elvagyok, elhülyülök velük, de semmi több. Pedig elvileg nem vagyok csúnya, az idősebb srácoknak sokkal inkább bejövök.

19/L


2011. aug. 17. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Velem is így van. Ezt én sem értem.
2011. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én is valamiért az idösebbeknek jövök be, ez az élet taktikája szerintem! Nekem meg volt már h fiatalabb jött be egy évvel:)
2011. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is az idősebbeknek jövök be, lövésem sincs miért. :)
2011. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mert a te osztálytársaid az én osztálytársaimat kergetik, akik hamar odaadják magukat...és így lesz pár lány, olyan mint te, és lesz pár fiú, olyan mint én, hogy nem nagyon talál magának senkit a korosztályából, de fordítva sajnos nem működik, és egy 16 éves srácnak nincs esélye egy 19 éves lánynál....:)

16/f

2011. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet az oka, az osztálytársaid esetében talán az, hogy "fiús" társaságba kerültél, velük együtt nőttél fel, mintha haver lennél, talán ezért néznek rád így. Mások meg esetleg azért, mert lehet, hogy a többségnél érettebb viselkedésű vagy, a fiúk amúgy is nehezebben érnek - állítólag. Mondjuk ezek csak tippek voltak, több konkrétum esetleg segíthetne (mondjuk hogy téged mi érdekel, mi érdekli a korodbeli fiú ismerőseidet, szoktad-e a nőiességedet hangsúlyozni a korodbeli pasik előtt, vagy inkább csak a haverkodásra összpontosítasz stb.). Ráadásul te nő vagy, és mi, fiúk a nőket nem szoktuk egykönnyen kiismerni. :))
2011. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
Elvileg nem vagy csúnya gyakorlatilag igen.
2011. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem nézelki 19nek.idősebbnek néznek vagy fiatalabbnak.
2011. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
egyik bnőmmel sétáltunk és odaszólt neki egy öreg tata hogy milyen csinos XXXD nekem mindig az ilyen izomagy kopaszok szoktak odaszólni.... nemtudom szerintem mindenki egy bizonyos típust korosztályt vonz be.... (ez kicsit ezoterikusan hangzott :D)
2011. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Lányok!


Fejben előbb értek mint a fiúk.

Így ti az idősebb srácok számára lesztek vonzóak.

Nincs ebben semmi furcsa. Így vagyunk összerakva.

2011. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Kapitány_úr ***** válasza:

@[13:46] Utolsó:

Kiábrándítalak, nem az idősebb, hanem az érettebb fiúk számára lesznek vonzóak az érett nők. Ez viszont nem függ a kortól.

Nekem az összes barátnőm, (vagy lány, akinek szimplán bejöttem) min. 2 évvel volt nálam idősebb.


@Kérdező:

Valószínűleg rossz társaságban vagy. Úgy értem, hogy olyan férfiak vesznek téged körül, akiknek elsősorban még csak a meghódítás számít, és az akciós sör.

A "komolyabb" érzelmekbe nem akarnak "belemenni" (még).


Hozzáteszem: valahol sajnálom a 18-22 éves lányokat, mert a korosztályukban tényleg sok a retardált "férfi". Az a kevés pedig, vagy nem keres senkit, vagy valami elérhetetlen helyen van. :D

2011. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!