Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy vki fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy vki fél az első csóktól? Ha igen az mitől van?

Figyelt kérdés

Én már 1 hónapja együtt vagyok a barátommal és még nem történt meg a bizonyos első csók mert vmi miatt félek tölle, és nemértem mitől van ez. Mivel ő már csókolozott és én nem..félek ,hogy aztfogja mondani,hogy rossz volt velem :/ és igazából nem is tudom hogy kell :$

16/L


2009. jún. 16. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is féltem, és borzalmas volt az elsőm, mert a csaj nem tudott...és már el is felejtettem,nem is jut az eszembe...senkinek nem megy elsőre jól, vagy nagyon ritka, ezt is tanulni kell...szal no para, szedd össze magad:)
2009. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a jótanácsot :) talán több önbizalmat szedek majd össze hozzá :)
2009. jún. 16. 14:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Menni fog kislány, hidd el! Ne gondolkozz rajta sokat, csak csináld. Bízd magad a tapasztaltabbra. A csók az speciál tükrözhető, vagyis csináld u.azt mint a másik, csak fáziskéséssel. Ami fontos: szájhigiénia.
2009. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az 1. nekem iszonyatszarvolt... de később javul ahogy tanulsz :D
2009. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Remélem nekem annyira nem lesz rossz az első...legalábbis bízok benne :)És hogy elöbb útobb megtanulok és jólesz.
2009. jún. 16. 15:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Jéjj:):) ..ezzel én is igy voltam féltem izgultam videokat néztem azt hittem felkészültem aztán meg (ugy tudtam , emléxem h nem tudtam semmit) de később belejöttem és emrtem erről beszélnia párommal és azt mondta h fürge voltam és jo volt :P , tehát csak te érzed balféknek magad az elsőnél később jobb lesz mint akármikor :P ..ne félj tanuld meg !mindent bele! szoritok ! :)
2009. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönööm szépen !!
2009. jún. 16. 15:13
 8/12 anonim ***** válasza:

én iszonyatosan féltem de miután váratlanul megtörtént szinte ki tudtam volna röhögni magam h miért görcsöltem ezen ennyit

szóval ez tökre reális reakció bár nincs mitől tartanod

sok sikert ;)

2009. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy így ezt megértitek,probáltok segíteni és tanácoskat adtok. Megfogadom őket :) mert bíztatóan hangzanak.Mások sztem már rég aztmondták volna,hogy egy újabb p...a aki még nem érett rá csak a kiváncsiság hajtja meg stb.
2009. jún. 16. 15:52
 10/12 anonim ***** válasza:

én is nagyon féltem:DD

18évesen csókolóztam először:)

ésésés szuper volt:) nagyon-nagyon jó:D

elsőre ment:D bár én olyan fiúval csináltam elsőre akinke szintén az eslő volt:))


DE NE FÉLJ :)

ess túl rajtaa:D

2009. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!