Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Tetszem egy srácnak,ez tuti,látom rajta(mind1 hosszú lenne leírni mennyi jel van,a lényeg h tudom!) Na mármost az a nagy helyzet,h ő elég laza személyiség,tehát hogy is mondjam, egyáltalán nem az a nyomulós típus. Hanem úgy ráhagyja a dolgokat az emberekre. Na a lényeg,h én nem szeretnék járni vele,(no nem azért mert nem jön be,csak most vagyok túl egy szakításon,és most elegem van egy kicsit a pasikból). Rajta viszont látom,h akár járna is velem,látszik rajta,nagyon kedves velem,és tényleg jófej ,amúgy még be is jön nekem,csak most senkivel sem akarok kapcsolatot.

Egyenlőre annyi a szitu,h jelzi nekem h szeret,ilyen apróságokban.

Nekem jól esik h tetszem neki,ő pedig szemlátomást imád udvarolni,ha konkrétan elhívott volna randira,elutasítottam volna,de nem tette,talán érzi,h még nincs itt az idő, és fene ügyesen csinálja ezt az udvarlást,mert mindig úgy intézi ,h ha kedveskedik nekem,abba semmi tolakodó ne legyen,mintha minden "véletlenül" alakult volna így.

Ti mit tennétek a helyemben?


Az az igazság h nekem az tetszik az egészben a legjobban,h egy fiú úgy nyilvánítja ki a szeretetét irányomba,h közbe egyáltalán nem nyomul. Ügyes is,meg szerencséje is van,de szerintetek meddig megy ez így tovább,mi lesz ebből?



2012. ápr. 3. 18:43
 1/6 anonim válasza:

Hát, te tudod, de ha bejön, sztem próbáld meg vele..

am hogy érted azt hogy kedveskedik, de nincs benne semmi tolakodó?:D tudnál mondani példákat?:P:D

2012. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez neki akkor is úgy esik le mintha ismerkednétek mint egy kapcsolat elején szokás....és hát nem túl jó ez így...


Ha értelmes és 2 lábon a földön járó nő vagy akkor, őszinte leszel vele és megmondod neki, hogy most még nem szeretnél semmit ! mert még megy a depis korszakod....:)

Szóval h ne essen pofára és ne reménykedjen hónapokig...


JA! És ne mond neki h addig is "legyünk barátok" mert akkor pápá!


De így is benne van a pakliban, az hogy akkor letesz rólad...

És ez nem is lenne meglepő és nem is hisztizhetnél miatta...


Egyébként meg megmondom a frankót, haragudj meg érte nem bánom DE! EGY HISZTIS NŐ VAGY!

Nem te vagy az egyetlen aki elhagytak, és csak engedned kéne másokat befelé az életedbe nem pedig várni....mi a f@szra várnál?? Azt hiszed ha most 3 hónapig keseregsz és lelkizel saját magaddal, "hogy huhh vége huhh új élet, huhh elfelejtem, huhh túlleszek rajta..jajj de olyan nehéz"

---> azt hiszed ez később jobb lesz??--> NEM!

Adj neki esélyt én azt mondom.


Vagy maradjon az első variáció amit mondtam....

27/f

2012. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nehéz ezt így megfogalmazni,de valahogy egy olyan természetes energia van benne, olyan laza figura, tehát folyton bókol,és hamiskásan mosolyog,ami nekem nagyon jól esik,érdeklődik a hogylétem felől, jelzi ezekkel az apró gesztusokkal h fontos vagyok számára, de mégsem lóg a nyakamon, van saját élete,és éli világát, sosem nyomult még rám,minden olyan spontán volt eddig,vagy legalábbis úgy intézte,h úgy tűnjön,mintha minden véletlenül alakult volna így.

Tehát olyan nyugalmat sugároz,semmi erőltetett nincs benne.:)

2012. ápr. 3. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vok...


Akkor meg nem kell a duma tündérkém!

Kell neked nagyon is! Csak nem vallod be saját magadnak sem :)

az exről leírtam a véleményem...

Nincs min gondolkodnod!

2012. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mióta nyomul? :)

vigyázz meg ne unja a dolgokat :)

2012. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát de mondom h nem nyomul! csak egyszerűen így alakult h elkezdtünk barátkozni.
2012. ápr. 3. 19:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!