Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy a legjobb fiú barátom többet érez irántam,mint egy barát iránt.A barátnőim is mondták,hogy szerintük tetszem neki.Minden nap beszélünk és suliba találkozunk.Nekem tetszik de nem tudom mit tegyek.
2012. ápr. 4. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam vele.

A legjobb barátom és köztem "több volt mint barátság". Legalább is én és a barátnőim azt hittük. Aztán rájöttem, hogy nem szeret csak testvérként néz rám.

Még mindig szeretem de nem akarom elveszíteni.


Mivel nem ismerlek ezért nem tudok segíteni.

Mondhatnám hogy kérdezd meg, de én se merem.


Gondold át újra!! ^^


14/l

2012. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma olyasmi történt aminek nem lett volna szabad megtörténnie,azt hiszem mostmár több, mint egy barát.
2012. ápr. 7. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom,mi történt ma,de szerintem ne tegyél semmit.Hogyha akar tőled valamit majd kezdeményez vagy nem ez az ő dolga.Attól,hogy csak tetszel neki külsőre még egyáltalán nem biztos,hogy többet is érez irántad.
2012. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!